Náušnice jsou tím nejoblíbenějším doplňkem

Každá žena ráda nosí šperky. Zdobení těla patří již téměř od pravěku mezi tradiční jevy, které odlišovaly muže a ženy. Mezi jedny z nejoblíbenějších doplňků patří v současné době náušnice. Jestliže tedy budete chtít někoho obdarovat šperkem, náušnicemi rozhodně nešlápnete vedle. Protože se snad nikdy nemůže stát, že byste jich měli již dost. Náušnice se hodí úplně ke všemu. Je jedno, jestli se chystáte na ples, nebo na sportovní akci, stačí vždy jen vybrat ty správné na danou příležitost.

face-1955533_1280

Jaké zvolit náušnice?

Většina žen si vybírá náušnice podle toho, jaké se jim líbí nejvíce, a to je určitě i zásadní faktor, ale jsou i další věci, na které byste měli brát ohled. Jedním z velmi podstatných ukazatelů při výběru náušnic je například tvar obličeje. Ženy se spíše kulatějším obličejem se určitě raději vyhnou velkým kruhovým náušnicím, které by je opticky ještě více zaoblily. Ty naopak budou velmi slušet dívkám s hranatějším typem obličeje. Pokud však máte oválný či trojúhelníkový tvar hlavy, tak jste vyhrály. Můžete experimentovat a zkoušet cokoliv, co se vám líbí. Další faktor, který je potřeba před koupí zohlednit, může být také střih a barva vlasů. Jakékoliv náušnice mnohem lépe vyniknou ke krátce střiženým účesům, nebo ke staženým vlasům. Pokud tedy častěji nosíte dlouhé rozpuštěné vlasy, zvolte raději jiný dominantní šperk a pouze decentní náušničky.

Šperky z minerálů

Velmi oblíbené jsou v současné době také šperky z kamenů. Nepředstavujte si však blýskavé diamanty, nebo jiné drahé kameny. Mladé slečny dávají přednost spíše polodrahokamům, nebo měsíčním kamenům, které odpovídají jejich znamení zvěrokruhu. Pokud tedy i vy toužíte po náušnicích z minerálů, určitě se podívejte na stránky www.mineralysperky.cz, kde si budete i vy moci vybrat zcela originální šperk.