Vyměňte kabelku za batoh: Buďte IN a uvolněte si ruce

Kabelka je věrný přítel každé ženy. Doprovází ji při každodenních cestách do práce, setkáních s přáteli, studiích i výletech. Je to pomocník, který odnese nezbytnosti na celý den, ale často i menší nákup při cestách z práce. Co když ale prostor kabelky nestačí, v důsledku přeplněnosti ne a ne najít klíče či peněženku? Je parné léto a kabelka vám svoji tíhou vytlačila na rameni nevzhledné otlaky od popruhů? A co teprve večer, kdy se ozvou vaše záda? Určitě ten pocit znáte. Ale jak z toho ven? Řešení je snadné a velice IN. Zkuste městský batoh, který strčí do kapsy i značkovou kabelku!

Perfektní společník do kanceláře

Pracujete v kanceláři a říkáte si, že batoh je k vašemu business dress code úplně tabu. Pokud se nechystáte na důležitou pracovní schůzku nebo firemní večírek, můžete zcela bez obav zařadit městský batoh k vašim oblíbeným outfitům. Ideální volbou jsou kožené batůžky, které lze perfektně sladit s obuví a třeba i s elegantními šaty. Že lodičky a batoh jsou společenské faux pas? Naopak! Se správně vybraným městským batohem oživíte váš vzhled a budete IN!

Uvolněte si ruce

Dámská kabelka může být svým designem atraktivní, ale v drtivé většině případů také velmi nepraktická. I při nošení varianty kabelky přes rameno, stále potřebujete využívat jednu ruku k přidržení kabelky, pokud něco budete vyndávat nebo hledat. Batůžek vám dokáže uvolnit obě ruce a díky tomuto stylovému pomocníkovi zvládnete při svých cestách dělat více věcí najednou. Kožený batůžek má často i unisexový vzhled. Pokud vás na vašich cestách doprovází partner, nebude se stydět vám tento batoh odnést na svých zádech, což by v případě kabelky mnohdy neudělal.

Už nikdy nebudete hledat klíče

Kabelka, i když je velkých rozměrů, většinou nemá příliš organizovaný vnitřní prostor. Pokud do ní potřebujete uložit více věcí, často se stává, že v ní pak nemůžete nic najít. Batoh je ideálním řešením pro organizaci prostoru. Vybírat můžete z variant, které v sobě mají několik malých kapsiček uvnitř, do kterých své nezbytnosti snadno rozdělíte. S batůžkem už nikdy nebudete marně hledat klíče nebo mobil.

Obrana proti zlodějům

Ač se to nezdá, batoh může být mnohem bezpečnější variantou při obraně proti krádežím nežli dámská kabelka. Nevěříte? Kabelka na rameni je velmi snadným terčem pro mnoho zlodějů, protože ji na jednom rameni nedržíte příliš silně a snadno vám ji vytrhnou. Batoh, i když na něj nevidíte, drží pevně na vašich zádech a při pořízení varianty se všitými tajnými kapsičkami pro uložení cenností, bude pro zloděje mnohem obtížnějším cílem.

Mějte zdravější záda

Pokud nosíte v kabelce dlouhodobě těžší nákup, rozhodně svým zádům neděláte dobrou službu. Ba naopak, jednostranná zátěž prohlubuje bolesti zad a způsobuje zdravotní problémy. Městský batoh nabízí správné rozložení váhy a na rozdíl od kabelky v něm unesete mnohem těžší závaží.

Vybírejte batoh podle ročního období

S výběrem batohu si můžete pohrát stejně tak jako s kabelkou. Ladit můžete kožené batůžky například s koženou obuví, během podzimu a jara. Prošívané bundové batůžky zase skvěle osvěží váš vzhled v zimním období, kdy nejčastěji nosíte prošívané bundy nebo kabáty. V letním období určitě oceníte batůžky v barevných odstínech. A je toho mnohem více! Vybírat z nespočet variant můžete v internetovém obchodu Demix.cz.