7 posledních bytů z projektu Byty na Vackově čeká na své majitele!

Zvažujete koupi vlastního bytu? Na nějakém klidném místě v Praze a zároveň v rozumné vzdálenosti od centra města? Jedno bychom pro vás měli. Vaším novým domovem se mohou stát byty Vackov na Žižkově.

Pražský Žižkov bezesporu patří mezi nejzajímavější pražské čtvrtí. Za dob rady Vacátka se přitom jednalo o dělnickou čtvrť, která si dokonce vysloužila označení „drsná městská čtvrť“ a domov pražské galerky. Tyto časy ale už jsou dávno pryč.

Současný Žižkov

Dnešní Žižkov je o poznání jiný. Plný památek, relaxačních zón, sakrálních staveb, parků, galerií, kin stejně jako půvabných hospůdek a kaváren. Čtvrť se silným geniem Loci s viditelnými rysy sounáležitosti a pospolitosti. Čtvrť, která se navíc může stát vaším domovem. Byty Vackov neboli Novostavby Praha z portfolia developerské společnost Metrostav Development leží právě na Žižkově, konkrétně v blízkosti parku Židovské pece.

Čím je projekt výjimečný?

4 bytové domy a nebytové prostory rezidenčního projektu byty Na Vackově jsou zajímavé především z hlediska občanské vybavenosti a dostupnosti do centra, které je od nich skutečně coby kamenem dohodil. Pokud se v sobotu odpoledne budete nudit, nasednete na tramvaj a do deseti minut budete ve výru velkoměsta.

Renomované studio KAAMA

Projekt Nové byty Praha 3, jejichž kolaudace je naplánována na rok 2024, je však zajímavý i z architektonického hlediska. Jak by také ne, vždyť jsou pod ním podepsáni renomovaní architekti ateliéru KAAMA, který se zabývá urbanistickými projekty a návrhy budov včetně jejich interiéru. Ten samozřejmě po všech stránkách odpovídá těm nejvyšším nárokům kladoucím důraz na elegantní minimalistický design, vysokou kvalitu materiálů a maximální funkčnost.

7 bytů je ještě volných!

Na své majitele v tento okamžik stále čeká 7 volných bytů o dispozici 1+kk až 4+kk v cenách začínajících na necelých pěti milionech korun. Což na Prahu není zas tak moc. Více informací včetně kompletního ceníku a dispozičních řešení jednotlivých volných bytů hledejte přímo na stránkách projektu nebo na odkazu Novostavby Praha.