Dřevěné zahradní domky neslouží pouze jako úložiště nářadí

Zahrada je pro mnohé místem k příjemné relaxaci, ať už aktivní či pasivní, přímo v lůně přírody. Pro děti se pak může stát magickým lesem, kde stráví při hrách mnoho krásných chvil. Pěkný zahradní domek využití zahrady ještě rozšíří. Napadne vás, k čemu všemu vám může sloužit?

1. Uskladnění nejen zahradního náčiní

Primárním účelem zahradních domků je poskytnout prostor k uložení zahradního náčiní, grilu, venkovního nábytku, kol a dalšího vybavení, které tak zůstane i v zimě bezpečně pod střechou. U zahrádkářů jsou velmi oblíbené, vozit si vše s sebou z domů je totiž značně nepraktické. Pokud chcete domek využívat pouze jako skladovací prostor, postačí vám některý z menších modelů, které s pomocí návodu klidně sestavíte ve dvou lidech za pár hodin.

Snímek-obrazovky-2017-01-30-v-23.19.34-768x472

2. Příjemné posezení

Větší zahradní domky z kvalitního dřeva v pěkném designu již najdou různorodé využití. Objednáte-li si typ s přístavnou verandou, získáte nejen prostor pro uskladnění grilu a zahradního nádobí, ale také místo, kde si můžete s rodinou a přáteli připravit chutné steaky a po večerech posedět. Na Domky-herold.cz naleznete právě takové modely se vším, co k nim patří, a spoustu dalších.

3. Plnohodnotný domek

Zahradní domek, který lze využívat k přespání, rozhodně není pouze utopií. Výrobky od renomovaných značek, jako jsou Herold nebo Palmako, disponují pevnou konstrukcí a pořádnou životností. Jejich dřevo je dostatečně silné, aby vás uvnitř stěn udrželo v teple, a mnoho modelů disponuje plnohodnotnými okny a dveřmi. Zahradní domky ze dřeva působí v přírodě přirozeně a dovolí vám užít si nocleh ve vlastním severském srubu.

Snímek-obrazovky-2017-01-30-v-23.13.04

4. Dětské království

Také jste jako děti chtěli mít svůj vlastní domek na hraní? Pokud můžete těm svým podobnou příležitost dopřát, neváhejte. Zahradní domky pro děti jsou naplněním dětských snů a stanou se jejich královstvím, na něž budou dlouho vzpomínat. Pro vaše nejmenší samozřejmě potřebujete bezpečné útočiště, které odpovídá veškerým normám. Spolehněte se na kvalitní české zahradní domky od osvědčeného výrobce.

Be Sociable, Share!