Dřevěné zahradní domky neslouží pouze jako úložiště nářadí

Zahrada je pro mnohé místem k příjemné relaxaci, ať už aktivní či pasivní, přímo v lůně přírody. Pro děti se pak může stát magickým lesem, kde stráví při hrách mnoho krásných chvil. Pěkný zahradní domek využití zahrady ještě rozšíří. Napadne vás, k čemu všemu vám může sloužit?

1. Uskladnění nejen zahradního náčiní

Primárním účelem zahradních domků je poskytnout prostor k uložení zahradního náčiní, grilu, venkovního nábytku, kol a dalšího vybavení, které tak zůstane i v zimě bezpečně pod střechou. U zahrádkářů jsou velmi oblíbené, vozit si vše s sebou z domů je totiž značně nepraktické. Pokud chcete domek využívat pouze jako skladovací prostor, postačí vám některý z menších modelů, které s pomocí návodu klidně sestavíte ve dvou lidech za pár hodin.

Snímek-obrazovky-2017-01-30-v-23.19.34-768x472

2. Příjemné posezení

Větší zahradní domky z kvalitního dřeva v pěkném designu již najdou různorodé využití. Objednáte-li si typ s přístavnou verandou, získáte nejen prostor pro uskladnění grilu a zahradního nádobí, ale také místo, kde si můžete s rodinou a přáteli připravit chutné steaky a po večerech posedět. Na Domky-herold.cz naleznete právě takové modely se vším, co k nim patří, a spoustu dalších.

3. Plnohodnotný domek

Zahradní domek, který lze využívat k přespání, rozhodně není pouze utopií. Výrobky od renomovaných značek, jako jsou Herold nebo Palmako, disponují pevnou konstrukcí a pořádnou životností. Jejich dřevo je dostatečně silné, aby vás uvnitř stěn udrželo v teple, a mnoho modelů disponuje plnohodnotnými okny a dveřmi. Zahradní domky ze dřeva působí v přírodě přirozeně a dovolí vám užít si nocleh ve vlastním severském srubu.

Snímek-obrazovky-2017-01-30-v-23.13.04

4. Dětské království

Také jste jako děti chtěli mít svůj vlastní domek na hraní? Pokud můžete těm svým podobnou příležitost dopřát, neváhejte. Zahradní domky pro děti jsou naplněním dětských snů a stanou se jejich královstvím, na něž budou dlouho vzpomínat. Pro vaše nejmenší samozřejmě potřebujete bezpečné útočiště, které odpovídá veškerým normám. Spolehněte se na kvalitní české zahradní domky od osvědčeného výrobce.