Svatební veletrh – svatební inspirace

A máme doma nevěstu! Je dohodnut termín svatby a je načase pustit se do příprav, ale z kterého konce začít? Co zařídit nejdříve, co má ještě čas? A co všechno vlastně bude třeba zajistit?

Takové úvahy mohou nejedněm rodičům důkladně zamotat hlavu, ale tyto řádky vám nabízejí možnost, jak si se vším poradit.

Svěřte se odborníkům!

Nevadí, že jsou to cizí lidé! Zato mají zkušenosti s tím, co je třeba zařídit, a udělají to citlivě a na úrovni. Je jen třeba, abyste rozklikli portál svatební inspirace reklamní a marketingové agentury PAREXPO Pardubice, a máte vyhráno.

Její katalogy poradí se vším, počínaje svatebním oznámením a nákupem snubních prstenů přes harmonogram svatby, organizaci svatební hostiny, až po svatební cestu. Pomůže s výběrem svatebních šatů, líčením i účesem, poradí nejkrásnější místo pro konání svatebního obřadu, kde a jak zajistit fotografování a pořízení svatebního videa, hudbu, květiny a spoustu dalších potřebných záležitostí. Kromě toho pomůže zajistit svatebního koordinátora – neříkalo se mu dříve družba? A ještě vám předvede, jak to všechno může ve skutečnosti vypadat!

Přijďte se podívat!

Kam? Právě tam, kde vám to všechno předvedou – na svatební veletrh do Pardubic. To je velká, dvoudenní akce s přehlídkami, kde najdete všechno, co potřebujete pro zdárné zajištění svatby. Je to velká svatební inspirace! Součástí veletrhu jsou samozřejmě expozice, kde můžete vybírat i objednávat výrobky firem, které dodávají všechno, co si jen na svatbě svých nejdražších můžete přát.

Naše staré tradice jsou krásné!

S tím můžeme jen souhlasit a portál vám poradí dokonce i s tím, jak dříve vypadaly svatební tradice a zvyky, jak kdysi probíhala například snad nedojemnější, ale zároveň velmi důležitá součást svatby, kterou je rozloučení nevěsty a ženicha s rodiči, a jak vypadalo jejich požehnání snoubencům, které mělo provázet celý jejich společný život.

Požádáte-li o spolupráci PAREXPO Pardubice, můžete si být jisti, že svatební den bude skvělý!