Vyznejte svému muži lásku zlatou medailí! Symbolizuje totiž skutečné ryzí city!

Opravdu svého muže milujete? Tak se mu ze své lásky vyznejte. Nemusíte před ním hned poklekávat s kyticí růží. Skvěle poslouží i zlatá medaile. 
Svých blízkých bychom si měli vážit. Za všechno, co pro nás dělají. Nebo jen za to, že tu jsou. Ona mnohdy pomáhá i pouhá přítomnost spřízněné duše. Obzvláště, když nám je ouvej. A jednou bychom jí za tuto přízeň měli poděkovat. Způsob, který zvolíme, záleží čistě na nás. Někdy postačí letmé políbení na tvář, jindy je na místě investovat do něčeho hodnotnějšího. Třeba právě do medaile.

Medaile ze skutečného zlata

Zapomeňte ale na nějakou atrapu medaile za sportovní výkon z čnského e-shopu. Svého vyvoleného oceňte medailí ze skutečného zlata. Nebo ještě lépe ze zlata té nejvyšší ryzosti. Medaile ze čtyřiadvacetikarátového zlata jsou k sehnání například na e-shopu Pražské mincovny (www.zlate-mince.cz).

Dárky pro muže

Stříbrné i zlaté medaile tu tento specialista na investiční zlato přehledně rozdělil do několika kategorií, což váš výběr maximálně usnadní. Po otevření hlavní stránky klikněte na odkaz tipy na dárky, a hned na to na další odkaz dárky pro muže. A pak už bude stačit jen zvolit vhodný motiv, medaili s ním objednat a těšit se na reakci. Věříme, že bude pozitivní.

Nejenom pro partnery?

Medaile ze vzácného kovu, ať již zlatého či stříbrného, totiž není jen tak obyčejným dárkem, ale dárkem se svou reálnou hodnotou. A věřte, že té si obdarovaný bude patřičně vážit. Zdaleka se přitom nemusí jednat o vašeho manžela či partnera. Medaili si určitě zaslouží i další muži ve vaší rodině – tatínek, syn, vnuk, bratr, kolega v práci nebo přímo váš šéf. Po ocenění totiž dychtí snad každý chlap. Malý i velký.

Medaile se jménem, nebo znamením zvěrokruhu?

Stejný a jiný dárek zároveň můžete dáte každému členovi své domácnosti. Jedna medaile může mít vyryté jméno (jména letos těší obrovské popularitě), druhá znamení zvěrokruhu, třetí obdarovanému můžete popřát štěstí a čtvrtou zdraví. Co se cen mincí a medailí Pražské mincovny týče, ty jsou více než přijatelné. Za ty nejlevnější zlaté slitky zaplatíte zhruba 1500 Kč!