Z hrnku s vlastní fotkou chutnají nápoje nejlépe. Jak na to?

Dopřáváte si ranní kávu či odpolední čaj a chcete si tyto a další nápoje vychutnat v příjemné pohodě? Pak si nechte vytvořit hrnek s vlastní fotkou, potažmo s nějakým jiným originálním potiskem.

Krok první – volba hrnku

Objednat si hrnek s vlastní fotkou není nic složitého, jak by se na první pohled mohlo zdát. Stačí, když navštívíte specializované webové stránky dareckyodsrdce.cz, který tento typ předmětů s potisky vytváří. Nejprve si zvolíte typ hrnečku. V nabídce je poměrně rozmanitá škála produktů – klasické bílé hrnky, skleněné varianty, dále pak také plechové hrníčky či speciální varianty, jež se hodí na kávu, čaj apod.

Krok druhý – nahrání fotografie a potvrzení objednávky

Poté, co si vyberete hrnek, stačí už jen v požadovaném formátu nahrát fotografii, obrázek, potažmo nápis, který na hrníčku chcete mít. Pak stvrdíte objednávku, zvolíte způsob platby a během pár dní vám hrnek s vlastní fotkou dorazí na uvedenou adresu.

Hrnek s fotkou jako perfektní dárek pro vaši rodinu a známé

Hrnek s vlastní fotkou můžete využít nejen pro vlastní potřebu. Poslouží také jako nevšední a atraktivní dárek, jímž potěšíte někoho ze členů vaší rodiny, případně dobré známé, kolegy z práce nebo další lidi ve chvíli, kdy je čeká oslava jmenin, narozenin, případně jiné významné jubileum a událost. Hrnek s vlastním potiskem se může stát perfektním dárkem třeba pod stromeček. Vzhledem k tomu, že se Vánoce kvapem blíží, nastává ideální období na to rozmyslet se, jaké dárky svým blízkým věnujete. A hrnečky s vlastní fotkou či obrázkem mohou být pěkným darem, který potěší děti i dospělé.

Hrnek s vlastní fotkou není nijak drahý. Samozřejmě vyjde o trochu dráž nežli klasické bílé hrnky, ale ten pocit, že již brzy budete moci pít svoji oblíbenou kávu a čaj z originálního hrnečku, za to rozhodně stojí.