Sháníte klidnou oblast pro bydlení s dětmi? Máme pro vás tip

Jak jistě sami dobře víte, situace na trhu nemovitostí se v poslední době stává doslova tragickou. Pomalu a jistě se dostáváme na šikmou plochu, protože v budoucnu bude stále těžší získat vlastní bydlení. Naštěstí ale vznikají nové bytové a residenční projekty, které přeci jen nabízejí možnost zakoupení vlastního bytu a tím i daleko klidnější život.

Kde se residenční oblast nachází?

Jeden z těchto residenčních projektů vzniká právě v těchto dnech v okolí Horního Žižkova, konkrétně v lokalitě Vackov. Obecně by se dala Praha 3 popsat jako velice klidná městská část, která se více než hodí pro rodinné bydlení s dětmi. Jedinečným způsobem se zde totiž skloubí urbanistická architektura s decentním vlivem venkova v podobě mnoha parků a zelených ploch. Tím pádem si nebudete připadat jako vězni v betonové džungli.

Jaké je její okolí?

Byty Praha 3 se mohou pyšnit vynikající občanskou vybaveností. V blízkosti nové residence se totiž nachází vše potřebné, co budete v následujícím životě potřebovat. Ať už se bude jednat o restaurace, obchody nebo kina, vše naleznete v relativní blízkosti. Potěší vás i dobrá dostupnost mateřské školky, takže nebudete muset řešit problémy s vyzvedáváním vašich ratolestí.

Jak je vyřešeno financování?

Byt pro rodinu v Praze ovšem nebude levnou záležitostí. Nikdo však nepočítá s tím, že byste plnou pořizovací cenu platili najednou. To je totiž pro rodinu s dětmi nereálné, a pro některé dokonce nepředstavitelné. Pokud si ovšem rezervujete byt v lokalitě Na Vackově s dostatečným předstihem, bude vám nabídnuta zvýhodněná hypotéka. Dosáhnete tak na daleko nižší úrokové míry a nezaplatíte ani halíř za administrativní proces spojený se schválením a přiklepnutím hypotéky.

Jestliže chcete své rodině dopřát prvotřídní bydlení v nádherné lokalitě v Praze, měli byste si s rezervací bytu pospíšit. O oblast Horního Žižkova je enormní zájem, takže volné byty mizí velice rychle.