Boty na vysokém podpadku

Konečně se nám mění počasí a je tedy nutné pozměnit a přetřídit šatník a hlavně přikoupit boty. To přikoupit boty zdůrazňuji, neboť to je opravdu důležitá a naprosto nezbytná věc pro nás ženy!!

Přesto, že jsem příznivkyně bot na vysokém podpatku, všimla jsem si, že v módě jsou boty s více než vysokým podpatkem. Upřímně? Ten podpatek je prostě šílený!! Jsem ochotna pořídit si lodičky vysoké 10-12 cm a na 10 cm klidně strávím celý den, ale na 12 či 13 cm? Jistě že i já jsem neodolala a mám jeden takový model v botníku, v krabici a občas se kochám pohledem, jak jsou krásné a nevyužité.

Hm, že Vám to něco připomíná? Co mě přimělo podělit se s Vámi o tento trend? Jistá kamarádka mojí kamarádky, tvrdí, že běžně chodí, ba dokonce i běhá na 12-14 cm podpatcích a to naprosto běžně. Přitom také tvrdí, že ty boty jsou tak strašně pohodlné a nohy ji za celý den vůbec v těchto módních botičkách nebolí.

Obdivuji ji! Já v nich udělala nezbytnou módní přehlídku doma a dost! Jen tak přemýšlím, jestli třeba na tu pohodlnost nemá také vliv to, že kamarádka kamarádky tyhle botičky nosí do auta, z auta do kanceláře, z kanceláře do auta a z auta domů. Kde v nich běhá, tak to opravdu netuším!

One thought on “Boty na vysokém podpadku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.