Nejlepší teambuilding zažijete v Brně

Každý manažer vám potvrdí, že základem prosperující firmy je dobrý tým. Mezi kolegy by neměly panovat neshody, lepší je, když se kamarádsky na všem domluví, nesoupeří spolu a nedělají si naschvály. Někdy se dobré vztahy vytvoří časem samy, avšak rozhodně neuškodí, když je trochu podpoříte.

V poslední době se na teambuildingové aktivity klade velký důraz a mnoho firem své zaměstnance občas bere na nějaký zážitek mimo zaměstnání. Jaký ale vybrat, aby všichni nebyli akorát otrávení?

Vraťte se společně do dětských let

Velmi zajímavou a přitom neokoukanou možnost nabízí brněnský zábavní park BRuNO. Obsahuje 40 atrakcí pro malé i velké, na nichž se určitě vydovádíte nehledě na věk. Ptáte se, co je to jako za teambuilding jen tak si lézt po prolézačkách, skluzavkách a trampolínách? Nedělejte si starosti, personál zábavního parku má s firemními akcemi bohaté zkušenosti. Připravených je několik scénářů, a budete-li chtít, vymyslí vám vlastní.

Pro teambuilding v Brně máte na výběr z balíčků:

· Bruno Sherlockem,

· Ekosystémy aneb Brunův život,

· Bruno Challenge.

Všechny balíčky lze realizovat v počtu cca 15-150 lidí. Zábavní park je opravdu obrovský, takže se sem nemusíte bát vydat ani s velkou firmou. Odreagujete se od běžného pracovního života, zavzpomínáte na dětská léta a objevíte moderní atrakce, o nichž se vám za vašeho dětství ani nesnilo.

Zakončíte to něčím dobrým k jídlu

Při pohybu na rozmanitých atrakcích vám pěkně vyhládne. Proto vám následně přijde vhod místní restaurace Brno. Při větším počtu účastníků je lepší domluvit si catering na míru, aby se vám nestalo, že bude v restauraci obsazeno. Má totiž samostatný vstup, a tak sem míří i spousta hostů, kteří nevyužívají herní centrum.

Chcete si i vy z teambuildingu odnést intenzivní zážitky? Domluvte se v zábavním parku BRuNO a vylaďte ve spolupráci s jejich personálem firemní akci k dokonalosti.