Proč uspořádat na jižní Moravě svatbu, firemní a rodinnou oslavu?

Najít ideální místečko pro uspořádání tak významných událostí, jako jsou svatba, firemní večírek a rodinná oslava není snadná záležitost. Pokud se však rozhodnete pro destinaci Pálava, trefíte černého. Zdejší krajina se pyšní neodolatelné atmosférou a překrásným prostředím.

Pálava je bezpochyby nejteplejší oblastí České republiky a pyšní se nejvyšším počtem nejteplejších dnů v roce. V tomto ohledu se můžete spolehnout na hezké počasí, které si užijete i podzimním období roku. Svatba na jižní Moravě se stane nezapomenutelnou, protože ji prožijete v objetí nekonečně dlouhých vinic a milovaných blízkých.

Den D se vším všudy

Jakmile vás upoutá svatba jižní Morava ve Vinařském dvoře na faře Holánek v Ivani, trefíte do černého. Okamžitě si vás získá pohodová atmosféra a nádech všudypřítomných vinic. Vinařství se nachází v barokní faře v Ivaně, která je jako stvořená pro chvíle romantiky a zpečetění věrné lásky. Samotný obřad se odehrává v kostele sv. Bartoloměje, klidně však můžete upřednostnit necírkevní obřad ve stínu vinic. K dispozici vám budou prostory barokní fary s letní zahrádkou i sklípku pod farou. Vše je nově zrekonstruováno a připraveno až pro 100 hostů. Samozřejmostí je zajištění svatebního menu a nutných služeb. Ubytování je možné zařídit v nedalekých hotelích a penzionech. Díky krásnému prostředí si můžete být jistí, že budou vaše svatební fotografie plné romantiky.

Okolí je plné památek

Když už si naplánujete svatbu anebo oslavu ve vinařství Holánek, poznejte oblast Pálavy blíže. Jedná se o krajinu, kde byla nalezena Věstonická Venuše i pozůstatky mamutích kostí. Vaše kroky povedou ke zříceninám Dívčí hrady a Sirotčí hrádek a určitě vás zláká i zdejší příroda s krasovou lesostepí, vinicemi a mokřady. Zavítáte do lednicko-valtického areálu, vykoupete se v Aqualandu Moravia Pasohlávky a projdete se levandulovou farmou ve Starovičkách.