O značce Michael Kors

Světově uznávaný designer luxusních doplňků a konfekce Michael Kors založil v roce 1981 společnost, která vyrábí řadu výrobků pod značkou kolekce Michael Kors a MICHAEL MICHAEL KORS. První kolekce tohoto známého módního návrháře, byla téměř okamžitě vyprodána, a tak začal jeho úspěch ve Spojených Státech. Do Evropy se značka Michael Kors dostala až o pár let později, a to v roce 1997, kdy se stal hlavním designérem a kreativním ředitelem francouzské značky Céline.

Díky vlastnímu smyslu pro krásu a bezchybnému vnímání nadčasového luxusu nabízí Michael Kors luxusní životní styl, který je pragmatický, shovívavý, nadčasový i moderní. Modely této značky jsou celosvětově oblíbené a to svým střihem, barvou i materiálem. Každá kolekce značky Michael Kors je velice různorodá a pestrá. Největší pozornost v kolekci si vždy získají šaty, halenky a sukně. Pozadu však nejsou ani kraťasy, kalhoty, džíny, plavky, tašky, bot a sezónní doplňky.

Návrhář Michael Kors se ve svých kolekcích snaží dosáhnout vždy pohodlného stylu s dlouhou životností všech svých výrobků od kabelek přes oblečení až po hodinky. V kolekcích nenajdete žádnou bezmyšlenkovitou extravaganci, ale spíše promyšlené a funkční prvky spojené se zajímavými detaily.

Hodinky Michael Kors

Každá kolekce hodinek Michael Kors definuje luxus. Kolekce je zaměřena na ty, kteří mají vytříbený smysl pro jemný styl. Hodinky Michael Kors využívají neobvyklých stylů jako náramek v želvovinové imitace či super ženské styly náramků v mohutném provedení až po teplé podzimní barvy, včetně plavé, hnědá a krémové. Hodinky Michael Kors udávají módní trendy i přesto si i nadále zachovávají svou jedinečnost.

Kabelky Michael Kors

V kolekcích kabelek Michael Kors naleznete kabelky nadčasového designu a luxusního vzhledu.

Prodejny Michael Kors

V současné době má v USA více než 60 poboček ve významných městech jako New York, Beverly Hills, Palm Beach, Chicago a na Long Islandu. Na webových stránkách je pro zákaznice zřízen e-shop a mohou z pohodlí domova nakoupit modely své oblíbené značky. Přeci jen obchody nejsou dobře dostupné ve všech státech a lokalitách. V České republice je otevřen obchod v Praze teprve od roku 2013 a to v centru Chodov.