Šátky a šály, doplňky, kterými zaujmete

Venku je i s blížícím se jarem stále dost chladno, a v takových případech se vždy hodí mít něco kolem krku. Nejenže jsou šály a šátky skvělé na zahřátí a uchrání váš krk proti nachlazení, ale zároveň jsou i skvělým doplňkem. Díky nim zaujmete na první pohled. Pro letošní sezónu jsou šátky a šály navíc nezbytností, která by neměla chybět u žádného outfitu. V módě jsou všechny možné velikosti, vzory i barvy.

straw-hat-779248_1280

Šátky a šály

Šátky a šály jsou vždy originálním doplňkem, díky kterému rozzáříte celý váš outfit. V minulých letech byly největším hitem praktické tunelové šály. Vypadaly dobře na každém a nepotřebovaly jste žádný zvláštní fígl na jejich uvázání. Prostě jste je nasadily a šly. Na letošní sezónu se však opět vrátily oblíbené maxišály. Čím větší, tím lepší. Navíc se dají nosit uvázené na více způsobů. V každém šatníku by rozhodně neměla chybět alespoň jedna kostkovaná šála nebo šátek. Tento vzor je nestárnoucím evergreenem. Pro letošek je navíc velmi oblíbená kombinace starorůžové a šedé, nebo béžové. Zatímco šály jsou nedocenitelné především v chladných dnech, lehké šátky můžete nosit i v létě. Dámské šátky jsou totiž skvělým doplňkem nejen k bundě nebo kabátu, ale i k celkovému oděvu. Můžete je nosit uvázané různými způsoby, stačí být jen trochu nápaditá.

bali-1822663_1280

S velkým šátkem i na pláž

Praktickými a oblíbenými doplňky jsou také takzvaná parea. Jde v podstatě o větší či menší kus látky, který si omotáte kolem těla. Zřejmě nejvíce oceníte pareo na pláž, pokud se chystáte na dovolenou k moři. Za pár chvil z něj můžete vytvořit plážové šaty, sukni, top nebo ho můžete použít i místo podkladu na ležení. Většinou bývají z velmi lehkého a vzdušného materiálu, nemusíte se tedy bát, že by vám v něm bylo příliš teplo. Na internetu navíc naleznete mnoho stránek s návody, jakými různými způsoby se dá pareo nosit.