Co si pořídit za peníze darované na Vánoce? Potěší perlové sety i stříbrné náušnice

Většina žen najde pod vánočním stromečkem obálku s penězi. Někteří pánové nejsou nápadití a nevědí, co drahé polovičce pořídit. To vůbec nevadí! Každá dáma si totiž rád koupí blyštící se klenoty s perlou nebo přírodními kameny.

Mít ve šperkovnici nespočet párů náušnic, nádherné prsteny a náramky, to není pro žádnou ženu problém. Nikdy neví, zda se jí budou hodit stříbrné visací náušnice nebo elegantní kousky s pravou říční perlou. K ležérnímu outfitu sedne jemný náhrdelník nebo ozdobný náramek z modrého jaspisu, lávových kamenů či tyrkysu.

Perla je víc než symbol čistoty a proměny

Stříbrné šperky osazené perlou jsou u žen velmi populární. Na první pohled přivábí pohledy a nadchnou svou krásou. Nutno říci, že je perla symbolem čistoty, lásky a něhy, proto se díky ní budou nositelky cítit blaženě, vyrovnaně a silněji. Tento drahokam je spojován s duchovním vývojem, intelektem, čistotou mysli a dokonalostí. Jako bonus navíc prý perla dokáže odehnat horečku, svaly a křeče, zlepšuje zažívání a posiluje dýchací cesty. Pokud si pořídíte stříbrné visací náušnice s perlou, budete pod její ochranou.

Náramek z tyrkysu, nebo tygřího oka?

Dámy ani pánové neodolají krásnému vzhledu náramků z přírodních kamenů, protože patří ke nejoblíbenějším doplňkům lze je nosit k jakémukoliv outfitu. Charakteristickou nebesky modrou barvou uhrane tyrkysový náramek pyšnící se uklidňujícími a kreativními účinky. Budete-li nosit náramek z tyrkysu, ovládnete svou vznětlivost, získáte nadhled a duševní rovnováhu. Dokonce se rychleji zbavíte nachlazení a bolesti hlavy.

Náramek z tygřího oka vás upoutá zajímavým zbarvením i významnou silou. Tygří oko je spojováno s odvahou, optimismem, samostatností a sexualitou. Mrkněte se do e-shopu Tiniana a pořiďte si náramek s nadzemskou energií ještě dnes!