Bio kosmetika pro krásnou a zdravou pleť

Kvalitní a pravidelná péče o pokožku je velmi důležitým krokem k tomu, aby pokožka byla krásná, pružná a dokonale hydratovaná. Věnujte jí proto dostatek pozornosti, rozhodně si to zaslouží. Nezapomeňte na ranní a večerní odlíčení a následnou péči. Jednou za čas se také vyplatí použít něco navíc v podobě peelingů a masek podle konkrétního typu vaší pleti.

Základem je důkladné odlíčení ráno a večer

Důsledná a správně prováděná péče o pleť je velmi důležitá a nezbytná. Vytvořte si ranní a večerní rituál, který vám zajistí zdravě vypadající, pružnou a vláčnou pokožku. Základním a prvním krokem je důkladné čištění pleti. K tomu vám může posloužit bio kosmetika. Vyzkoušejte různé odličovací vody, micelární vody, čistící gely a pěny nebo mléka, které vám zaručí dokonalé odlíčení. Ty se postarají o účinné zbavení všech nečistot a připraví ji pro použití dalších produktů. Odličujte se pravidelně ráno a večer.

Následná hydratace jako důležitý krok v péči o kůži

Následovat by měla hydratace. Kvalitní přírodní kosmetika bez obsahu chemických složek vám dodá vláhu na dlouhé hodiny. Klasický krém můžete nahradit i speciálním sérem. Sérum na pleť obsahuje dlouhou řadu účinných složek v koncentrované podobě a zajišťuje tak účinnou výživu a aktivní regeneraci. Zároveň i urychluje hojení a minimalizuje vznik různých nedokonalostí. Vhodné je především pro zralou pleť.

Malé domácí wellness, aneb dopřejte si i něco navíc

Jednou až dvakrát do týdne si udělejte chvilku sami pro sebe, relaxujte a dopřejte si exkluzivní vzpruhu pro váš obličej. Po důkladném umytí aplikujte peeling, který jemně odstraní odumřelé kožní buňky a pronikne do hloubky. Následně aplikujte masku určenou přímo pro váš typ. Po jejím odstranění aplikujte hydratační krém nebo sérum. Pleť bude hladká, pružná, rozzářená a perfektně vyživená.