Fitness ručníky na sport i cestování

Sháníte ručník, který můžete použít a za chvilku poté ho již bez problému srolovat do tašky a vyrazit jinam? Zkuste nové fitness ručníky z mikrovlákna. Ať už je potřebujete na cestování nebo na sport, tenké a výborně skladné ručníky si zamilujete a už se nikdy nebudete chtít vrátit k původním velkým, nepraktickým ručníkům.

Sbalí se do každého batohu

Pokud se chystáte na cesty a potřebujete ručník, který se vám pohodlně vejde do příručního zavazadla, je fitness ručník tím pravým ořechovým. Vyrábí se v celé řadě velikostí, takže si můžete vybrat tu ideální právě pro vás.

Po použití ručník jednoduše srolujete a v batohu vám nezabere více místa než jeden pár ponožek. Navíc jsou fitness ručníky velmi lehké, a tak se nemusíte bát ani váhových limitů, kterou jsou po nástup na palubu letadel stanovené. Tato fitness osuška navíc není jen pro ty, kteří ho potřebují natěsnat do přeplněné krosny, ale svou velikostí skvěle padne i do malé kabelky po cvičení v posilovně.

Unikátní technologie

Fitness ručníky jsou vyrobeny z unikátního materiálu složeného z mikrovláken, který zajišťuje jedinečné schopnosti jako je vysoká savost, odolnost a rychlé schnutí. Mikrovlákna jsou složena z unikátního poměru polyesteru a polyamidu. Ručníky je možné prát až na 30°, vyšší teplota by mohla poškodit jedinečné vlastnosti.

Žádné hodiny sušení

Zapomeňte na dlouhé hodiny sušení ručníků. Díky ručníku z mikrovlákna se ničím podobným nebudete muset zabývat. Tyto ručníky jsou zároveň rychleschnoucímu ručníky, takže je stačí na pár minut vyvěsit a už budou v podstatě suché. Život je hned jednodušší a nemusíte nasáklý ručník cpát do igelitového pytlíku, ve kterém se tak akorát zapaří.

Každý ručník má navíc poutko, takže není třeba ho nikde ve sprše pokládat a lépe tak i proschne. Součástí ručníku je navíc i transportní taštička s poutkem, do které můžete bez obav ručník uložit. Udrží ho v bezpečí a čistý, navíc se vám tak ručník bude snáze balit do malých rozměrů. Vybrat si můžete i barvu ručníku, tak abyste si ho například během cest nepletli s partnerem.

S sebou do fitka, na túru i dovolenou

Fitness ručník se hodí k mnoha účelům a nemusíte se omezovat jen na sprchování. Díky skladnosti je fitness ručníkideálním parťákem nejen na cesty, ale také třeba do posilovny. Během dovolené se na ručník můžete natáhnout na pláži, použít ho místo podložky ke cvičení nebo jako šátek.

Tyto sportovní ručníky nemají jen vysokou savost, ale také jsou velmi odolné, takže se nemusíte bát, že by po pár dnech na cestách již nebyly použitelné. Díky multifunkčnosti ručníku si již s sebou nemusíte na cesty vozit několik ručníků, ale bude vám stačit jeden tento. V případě potřeby není problém ho v ruce přeprat a suchý bude již za pár hodin. Více na rulyt.cz.