Vykouzlete si pěkný zadeček i bez cvičení. Víme jak na to!

Všechny vaše kamarádky šílí ohledně stravy a cvičení, aby do odletu na dovolenou stihly vytvarovat postavu, a vy už jste to vzdala, protože víte, že se stejně jedná o marný boj? Ne tak docela. Co kdybychom vám prozradili, že pěkný zadeček můžete mít i bez cvičení?

Hodně velký vliv na vaši postavu má totiž oblečení, které nosíte. Správně vybraný střih dokáže zakrýt nedostatky a naopak zvýraznit přednosti, tu a tam něco poupravit a udělat na okolí dojem, že by z vás mohla být topmodelka. Takže když si obléknete pushup jeans, dokonalý zadeček je zaručen.

Italské Freddy kalhoty jsou hitem

Možná jste na ně už také narazila. Říká se jim Freddy kalhoty a vynikají naprosto unikátním střihem, který opticky vytvaruje zadeček. Samozřejmě že vám ho fakticky nezmenší, a když si je sundáte, vaše postava bude pořád stejná, ale to nikdo, kdo vás v nich uvidí, nebude ani tušit. Jsou z bavlněného úpletu, takže pohodlné za každé situace, a dají se nosit i přes léto.

Není to jen střihem

Originální Freddy kalhoty pochází z Itálie, na trhu je také spousta napodobenin, které zdaleka nemají takový efekt. Spousta lidí si myslí, že Freddy jeans mají jen speciální střih, nicméně těch věcí, jimiž se liší od běžných kalhot, je daleko více. Využívají patentovanou technologii WR.UP a díky tomu nadzvednou zadek, opticky jej zakulatí a zvýrazní rysy. Nahoře mají silikonovou gumu, která vytvaruje linii pasu, na hýždích jsou použity speciální materiály, na bocích je vložena silikonová membrána.

Jsou perfektně elastické, takže je lepší objednávat si skutečně svou velikost a raději se do nich trochu pracněji nasoukat než si kupovat větší číslo. Tolik k radám ohledně nákupu a teď už zbývá jen vybrat si správný design a jedny si také objednat. Uvidíte, že i s vaším pozadím dokáže zázraky a všechny ženy z vašeho okolí, které se pravidelně potí v posilovně, budou závidět.