Vhodné doplňky na přístroje od Apple se vždy hodí

Pokud byste měli vyjmenovat jen tři technologické giganty dnešního světa, bezpochyby by mezi touto trojicí nechyběla ani společnost Apple. Jedná se o jednoho z největších inovátorů spotřebních technologií. Celá řada přístrojů z její stále patří mezi nejlepší produkty ve své kategorii na světě.

Nejlepší telefony

Na Apple hodně lidí nadává, jelikož mají opravdu vysoké ceny, většina z nich však stejně tajně doufám, že se někdy dostanou alespoň k nějakému kousku vytvořeného touto firmou.

Mezi nejoblíbenější výrobky s jablkem v logu bezpochyby patří iPhony. Každá nová řada znamená milník v technologii. Tyto telefony jsou známé hlavně pro svůj hardware. Procesory i grafické čipy jsou v iPhonech vždy rychlejší než u konkurence, často i o dost.

Samostatnou kapitolou jsou pak fotoaparáty, jež rovněž patří ke špičce. Máte-li rádi focení všeho, co se kde šustne, bez tohoto telefonu byste dlouho být neměli.

Problém je, že jde o docela drahou hračku, která se může relativně snadno rozbít. Je tedy více než vhodné pořídit si k telefonu také tvrzené sklo iphone, respektive vhodný obal. Sklo ochrání displej, zatímco obal se postará o zbytek. Když vám mobil příště spadne, je velká pravděpodobnost, že se mu nic hrozného nestane.

Super hodinky

Velkou popularitu mají i Apple Watch, které jsou zajímavé mimo jiné také svou schopností spárovat se s telefonem. V takovém případě budete moci hodinky používat klidně i k přijímání hovorů, respektive psaní krátkých zpráv.

Tyto hodinky nejsou zajímavé pouze svými funkcemi, ale zároveň se mohou pyšnit i velmi kvalitním designem. Vizuální vlastnosti hodinek navíc můžete do jisté míry časem měnit, stačí si pořídit nový řemínek na Apple Watch 3. Ještě lepší však je pořídit si jich více, ideálně v mnoha barevných variacích. Posléze je možné je dle nálady různé měnit.