Podnikatelské úvěry mohou být dostupné i pro lidi se záznamem v registru dlužníků. Jak je zařídit?

Máte v hlavě nějaký zajímavý podnikatelský záměr, ale k jeho realizaci vám chybí finanční prostředky? Pokud vám odmítne pomoci banka, protože máte nějaký škraloup z minulosti a jste doposud evidováni v některém z registru dlužníků, jeví se jako nejlepší řešení obrátit se na nebankovní společnost.

Zástava nemovitosti při úvěru nemusí být riskantním krokem, pakliže si vše důkladně promyslíte

Když chcete získat podnikatelský úvěr od nebankovní firmy, je ideální, máte-li v osobním vlastnictví nějakou nemovitost. Pak je totiž vysoká pravděpodobnost, že se žádostí uspějete. Zástava nemovitostí je zcela běžnou věcí. Není se třeba obávat toho, že o daný objekt či pozemek přijdete, stačí si jen vybrat vhodný produkt, dobře si nastavit podmínky splácení a ty následně dodržovat.

Kdy je vhodné se obrátit na nebankovní sektor pro získání podnikatelského úvěru?

Podnikatelské úvěry se zástavou nemovitosti vám umožní získat finanční prostředky na rozjezd podnikatelské činnosti, případně lze peníze využít třeba pro nákup nových strojů a zařízení, díky nimž budete lépe čelit konkurenci. Poskytnuté finance se pak mohou rychle navrátit, přičemž dojde k ozdravení vaší firmy, potažmo i vás osobně, takže se za pár let budete moci v klidu obrátit na vaši banku, která vás neodmítne jako nyní.

Čím lze ručit?

K tomu, abyste získali nebankovní podnikatelský úvěr na nemovitost, je zapotřebí disponovat dostatečně hodnotným majetkem. Některé společnosti dokonce dávají úvěry i na základě ručení nemovitostí, již vlastní 3. osoba. Ta vám musí dát souhlas k tomu, aby byla nemovitost brána jako zástava.

Moderní podnikatelské úvěry od nebankovních firem jsou poměrně výhodné, pokud jde o rychlost vyřízení. Například společnost Nebankovní Finance nabízí možnost mít peníze na účtu už do 48 hodin poté, co si podáte žádost. Na jejím základě se vám urychleně ozve zástupce, který působí ve vašem regionu. Dojedná s vámi veškeré náležitosti a nabídne ideální řešení na míru.