Prodáváte nemovitost? Raději se obraťte na realitního makléře!

Když dojde na prodej nemovitosti či pozemku, lidé jsou zděšení. Myslí si, že vše zvládnou sami, ale pro mnohé je to nakonec nadlidský úkol. Pokud si nevíte v tomto ohledu rady a jste v koncích, oslovte zkušeného realitního makléře.

Ať už jste zdědili byt po prarodičích, anebo se chcete rychle zbavit svého domu z důvodu přestěhování do nového rodinného sídla, realitní makléř vám se vším pomůže. Je to profesionál, který umí v problematice chodit a ve výsledku hodně vyděláte.

Netrapte se, a jednejte!

Na začátku si každý myslí, že se nejedná o nic složitého. Jenomže prodej nemovitosti není procházka růžovým sadem. Pakliže si chcete ušetřit drahocenný čas a vrásky na čele, služby makléře vám vytáhnou trn z paty. Nevrhejte se však na první společnost, která vám padne do noty a sledujte recenze. Určitě se dopídíte k tomu, že vám sedne RE/MAX Elite Reality 2. Ať už bydlíte v Praze, Jihlavě anebo poblíž Ostravy, budou vám nablízku. Může se vám tedy hodit Pardubice, Zlín i Karviná realitní kancelář.

Čeká vás příjemná spolupráce

Hlavním úkolem realitního makléře je ochránit vaše zájmy, tudíž budete profitovat. Věřte, že se k vám dostane nejlepší nabídka, protože i makléř si zaslouží za svou práci odměnu. Na své si tedy přijdou obě dvě strany. Makléř zajistí náklady na inzerci, focení, jednání s potencionálními zájemci a úřady a v neposlední řadě spojení s hypotečními bankami. V některých případech vám může doporučit i drobné úpravy interiéru či okolí kolem domu, díky čemuž se atraktivita o poznání zvýší. Samozřejmostí je plný právní servis stejně jako videoprohlídky či příprava půdorysů.

Nic není ze dne na den

Prodávat nemovitost na vlastní pěst je velmi náročná disciplína. Nakonec zjistíte, že jste mohli vydělat více. Realitní makléř vyhledá nejlepšího zájemce, díky čemuž se k vám dostane lukrativní nabídka, a ta se neodmítá!