Signosoft – elektronický podpis pro každého

Jistě jste už někde zaslechli o možnosti podepisovat dokumenty a smlouvy pomocí elektronických podpisů. Dosud tuto technologii využívaly hlavně firmy, dnes už se však stává poměrně běžné, že ji aplikují také fyzické osoby, tedy běžní občané, k nimž se můžete brzy zařadit i vy. A to díky tomu, že zde funguje online platforma Signosoft.

Vše zařídíte přes internet

Možnost sjednání elektronického podpisu online je značným důvodem, proč si digitální forma podepisování získává stále větší popularitu. Nemusíte nikam chodit, vše vyřídíte rychle a bezpečně online. Stačí si stáhnout příslušnou aplikaci, případně provést online registraci přímo na webových stránkách společnosti.

Signosoft je platformou, která je plně kompatibilní s PC a operačními systémy Mac, iOS a Android. Dá se tak říci, že je dostupná prakticky pro kohokoliv z vás, neboť se samozřejmě předpokládá, že jako budoucí uživatelé elektronického podpisu vlastníte chytrý mobilní telefon, notebook, tablet a počítač.

Přednosti Signosoft

Aktuálně Signosoft nabízí zdarma zatím prvních pět dokumentů s plnou funkčností a podporou. Do budoucna se však počítá se vznikem jednodušší verze, jež bude zdarma pro všechny a napořád. Tím se samozřejmě ještě rozšíří počet zájemců. Elektronické podpisy nepochybně mají své místo a budoucnost zajištěnou. Pokud chcete žít naplno a být součástí moderní doby, bez elektronického podpisu se dříve či později neobejdete.

Velká výhoda digitálních podpisů spočívá v jejich bezpečnosti. Díky unikátním kódům a certifikátům se takřka nedají zkopírovat, případně jinak zneužít. Jde tedy o důmyslnou technologii, která chrání vás a vaše zájmy. Použít se dá při jednání s úřady, podepisování obchodních smluv a v řadě dalších situací. Význam elektronických podpisů postupem času ještě poroste.