Krásná pleť je vizitkou každé ženy

Krásná pleť bez jediné chybičky je snem každé ženy. A bohužel je málo těch, které se s ní narodí. Ostatní o ní musí s láskou pečovat. Návštěva kosmetického salonu je pak jedním z rituálů, který bychom své pleti měly dopřávat. Ona se nám za to totiž odmění.

Také z kosmetického salónu odcházíte jako znovuzrozená? Během povětšinou přijemných procedur si totiž odpočinete, a to se na vaší pleti podepíše. V pozitivním slova smyslu samozřejmě. Komplexní péče o pleť v podobě výživných látek, sér a masáží prospěje nejen vaší pleti samotné, ale i vaší duši. Na hodinku až dvě vypnete mobilní telefon, ulehnete na pohodlné lehátko a za doprovodu příjemné hudby a prstíků kosmetičky se necháte hýčkat. Z lehátka pak vstane maximálně odpočatá žena se spoustou energie vrhnout se do práce. Také si říkáte, že by návštěvy kosmetiky měli hradit zaměstnavatelé?

Akné netrápí jen teenagery

S péčí na velmi profesionální úrovni se setkáte například v kosmetickém studiu Lavande, které mimo jiných služeb nabízí profesionální ošetření akné. To bohužel v současné době netrápí jen náctileté. Studio má vyzkoušené procedury a přípravky, které vás pupínků dokáží zbavit. Klientky si také pochvalují jedinečnou mikromasáž očí, která dokáže zatočit s problémy týkajících se očí jako jsou první vrásky, ale i kruhy a váčky pod očima. Je vysoká pravděpodobnost, že pravidelná ošetření vás ochrání před invazivními zákroky. Jednoduše zavřete oči a nechte si je čas od času jemně promasírovat.

Nechte se vyžehlit

O galvanické žehličce jste zřejmě již slyšely. Název žehlička je příznačný. Ta pro kosmetické použití vyrovnává, zjemňuje a vypíná pleť. Procedura s názvem galvanizace zmírňuje otoky, vrásky, vypíná povislou pleť, zkrátka dělá vše, co potřebuje snad každá žena od středního věku. I když si můžete pořídit galvanickou žehličku po domácí použití, doporučujeme vám, abyste se vložily do rukou profesionálů. Beauty salon je bezesporu jedním z nich.

Žádné manuální mačkání pupínků

Technologie se sice mohou modernizovat, jedno se ale nezmění. Základem stále zůstává čistá pleť. Naštěstí tytam jsou doby, kdy kosmetičky vymačkávaly pupínky ručně, a pokud se k tomu vaše kosmetička chystá, vezměte nohy na ramena a v salonu se už nikdy neobjevte. Dnes k tomuto účelu slouží ultrazvuková špachtle, což je ošetření, které je v srovnání se zmíněnou „vymačkávací“ metodou zcela bezbolestné, ale velmi účinné. Tato chytrá špachtle navíc zvládne mnohem víc než čištění. Ultrazvuk zvládne i peeling i mirokmasáž. No, není to skvělé?

One thought on “Krásná pleť je vizitkou každé ženy

  1. Ahoj, mě na akné doporučila má kosmetička přípravek Isotretinoin Belupo®, který je na předpis. Mimochodem mi také řekla, že skvěle působí na vrásky, že jsou prokázané viditelné úbytky množství a viditelnosti vrásek. Používám 2 měsíce a jsem naprosto spokojená. Mohu jen doporučit.

Comments are closed.