Kosmetika a kadeřnictví v Brně, sázka na jistotu

Kvalitní salon s profesionálními kosmetičkami i kadeřníky, kde se můžete nechat zkrášlit od hlavy až k patě? To je kosmetika a kadeřnictví v Brně. Je třeba vybrat osvědčený salon, kde to bude jasná sázka na jistotu. Dnešní technické novinky jdou dopředu velmi rychle a inovativní přístroje doslova neznají hranic. A zde jsou s přístrojovými novinkami stoprocentně připravení. V kosmetickém salonu kosmetika Brno vám kosmetičky a stylistky poradí s čistěním pleti, péčí o pleť i líčením. Uhrančivého pohledu můžete docílit pomocí prodlužování řas Brno pomocí metody řasa na řasu nebo Extra objem 2 D až 8 D efektu.

prodluzovani-ras-brno-rasa-na-rasu

Permanentní prodloužení řas

Permanentně prodloužené řasy vypadají báječně každý den, jsou velmi dobře odolné vůči vodě, nepřízni počasí i mechanickému poškození. Jsou lehké a aplikace probíhá za pomocí speciálního lepidla jednotlivě na přírodní řasu. Jestliže uvažujete o této metodě prodlužování řas, svěřte se do rukou profesionálů. Při metodě extra objem se na jednu řasu aplikuje 2 až 8 řas najednou. Této technice se někdy říká Ruský objem či Kalifornský objem. Zde se dělá metoda takzvaného chmýření řas. Nebudou vám tedy nalepovány umělé trsy, ale efekt bude dokonale přirozený. Pomocí Nano řas bude výsledný vzhled uhrančivého a svůdného pohledu naprosto dokonalý.

kadernictvi-brno

Kadeřnictví a kosmetika v Brně

Kosmetika a kadeřnictví Brno centrum se specializuje na ty nejlepší materiály. Na permanentní řasy se používají kvalitní materiály značky Blink Lash Stylist. Pro kosmetické ošetření pleti se používají přípravky francouzské špičkové kosmetické značky GERnétic. Kosmetika GERnétic účinně předchází stárnutí pokožky a zpevňuje poprsí, ošetřuje celulitidu i otoky dolních končetin. Dokáže vaši postavu krásně zeštíhlit i zformovat. Láskyplnou péči dopřává pleti zatížené akné, ekzémům i popáleninám. Ošetřuje pleť s lupenkou i citlivou a náročnou pleť. Můžete vyzkoušet i přístrojové ošetření pleti v podobě ultrazvukového hloubkového čištění pleti a přístrojového peelingu metodou diamantové mikrodermabraze.

O jakém kosmetickém salonu je řeč?

Zkuste kosmetické studio Charmant, které si vás bude doslova hýčkat. Nechte si pořádně vyčistit pleť, upravit obočí a zkuste i zatočit s celulitidou. Dopřejte si jedinečnou celkovou péči a omlazení. Z tohoto studia můžete odejít jako znovuzrození a ošetření doslova od hlavy až k patě. Kosmetické služby i kadeřnické služby jsou zde plně k dispozici na profesionální úrovni. Odhoďte každodenní stres a dopřejte balzám vašemu tělu i vaší duši. Kosmetika a kadeřnictví v Brně je sázkou na jistotu.