Investice do dluhopisů: Jaké jsou výnosy a jak na to?

Láká vás každoroční pevné zhodnocování vašich volných finančních prostředků? Investice do dluhopisů Uniprospe je správná cesta s hlubším významem.

Jak fungují investice do dluhopisů

Trápí vás neustálý nárůst inflace, která dopadá na hodnotu vašich peněz uložených na účtu? Využijte své volné prostředky k investici do dluhopisů. Dluhopisy patří ke stabilnímu a konzervativnímu způsobu zhodnocování peněz. Například státní dluhopisy jsou určeny pro dlouhodobé spoření, kde je míra rizika v takovém případě takřka minimální. Ale to je kompenzováno nízkými úroky. Jestliže chcete své finance bezpečně uložit na českou firmu, která má skvělý potenciál a vysoké úroky, investujte do Uniprospe.

Kdo může investovat do dluhopisů?

Do dluhopisů může investovat kdokoliv. Tato investice je zcela bezpečná i pro začátečníky, kteří zatím nemají zkušenosti s obchodováním s jinými cennými papíry nebo dalšími typy investic. Proces nákupu i prodeje je jednoduchý a investice do dluhopisu není třeba sledovat.

Jak nakupovat dluhopisy

Investice s Uniprospe.eu lze provést právě nyní dle aktuálně schváleného projektu ČNB s názvem UNIPRO SPE01 9,50/22. Společnost zahájila prodej se zaváděcí slevou 3% z emisního kurzu. To znamená, že z každého dluhopisu, jehož cena po započtení emisního kurzu je 30.600 Kč, dostanete zpět 900 Kč. Uniprospe pak využije finance z této emise pro nákup a implementaci zařízení na recyklaci pneumatik a jeho následné využití v cementárně.

Kde lze investovat?

Uniprospe je česká firma, specializující se na odpadové hospodářství. Jde o poměrně mladou firmu, založenou v roce 2018. Tato firma je průkopníkem v oblasti zpracování nebezpečného odpadu, zejména pak ojetých pneumatik a následného využití jako tepelný zdroj pro cementárny v České a Slovenské republice i v dalších zemích Evropy. To je prováděno prostřednictvím revolučního procesu pyrolýzy, jehož hlavním výstupem jsou plyn, uhlík a olej. Tato inovativní a patentovaná technologie byla vyvinuta odborníky z univerzity STU v Bratislavě.