Netradiční ubytování v Krkonoších

Ubytování Krkonoše nemusí vždy nutně znamenat moderně vybavený pokoj plný nejnovějších vymožeností. Proč si neužít dovolenou trochu netradičně? Co takhle ubytovat se v historické krkonošské chalupě, v pokoji přímo na golfovém hřišti nebo strávit dovolenou na farmě?

Pravá krkonošská horská chalupa

Pokud chcete obdivovat krásy krkonošské se vším všudy, jistě nepohrdnete nabídkou ubytování v některé z historických krkonošských chalup. Naleznete zde starožitný nábytek, pravou dřevěnou podlahu, péřové duchny a veškeré další maličkosti, které historickou krásu Krkonoš dokonale podtrhují.

René já a Rudolf…

Patříte mezi golfové nadšence? V tom případě můžete využít další lákavé nabídky, které ubytování v Harrachově nabízí a tím je pokoj přímo na golfovém hřišti! Po probuzení stačí otevřít dveře, vyrazit na green a užívat si golfové zábavy od rána do večera!

Ekofarma Lesnibouda.cz
Ekofarma Lesnibouda.cz

Ekofarmy stále táhnou

Jestli si chcete vyzkoušet jaké to je na opravdové farmě, i tuto mužnost ubytování krkonoše nabízejí. Dovolenou můžete strávit na některé z krkonošských ekofarem a zkusit si jak byste obstáli v roli farmáře. Taková zkušenost je přeci k nezaplacení!

Be Sociable, Share!