Různé denní aktivity si vyžadují také různorodé spodní prádlo

Spodní prádlo je běžná součást vašeho dne i noci. Nosíte jej nejen doma či v práci, ale také na večírku nebo při sportu. Na každou takovou činnost se však hodí jiný druh spodního prádla. Doma se i ženy uvolní v pohodlných trenkách, na večírek volí pohodlnou eleganci.

Ideální prádlo na doma či na spaní

V noci, ale také při běžných činnostech doma chce mít každá žena svou pohodu. Ženy doma podprsenku odkládají, aby měly maximální pohodlí. Nosí však rády doma trenýrky. Za to muži na ženách neradi vidí ty svoje. Proto značka Styx přišla s kolekcí trenýrek přímo pro ženy. Mají klasickou gumu v pase a komfortní střih. Pohodlí zaručí také 100% bavlna.

Kalhotky na sport musí být prodyšné

Ženy na dámské spodní prádlo určené na sport kladou velké nároky. Musí dobře padnout na tělo, být prodyšné a alespoň částečně absorbovat pot. Ideální materiál je bavlna s malým obsahem elastanu. Ženy také kladou důraz na to, aby kalhotky nebyly vidět například pod legínami. Proto nevolí klasický kalhotkový střih, ale tanga s vetkanou gumou kolem pasu. A podprsenku zásadně bez kostic, aby je netlačila.

Na večírek jedině stylově

Ženy se na večírek oblékají převážně luxusně a chtějí, aby také jejich spodní prádlo takto vypadalo. Dámské kalhotky a podprsenku proto volí hlavně podle estetického hlediska. Musí dobře obepínat jejich postavu, ale zároveň chtějí, aby bylo příjemné na dotek. Střih volí dle nálady, od klasických kalhotek, přes tanga, až po nohavičky. Podprsenku s kosticemi a velmi oblíbená je push up, která zvýrazní jejich přednosti.

Pokud se chcete vždy cítit pohodlně a dobře, volte správně nejen své oblečení, ale také spodní prádlo, které vám nebude překážet v každodenních činnostech. Dámské spodní prádlo se přímo dotýká vaší kůže, proto by mělo být dobře šito a vyrobeno z kvalitních materiálů. Šetřit se zde rozhodně nevyplácí.