Posviťte si jednoduše na nečistoty i při bleskovém úklidu

Vyjměme si spolu jeden moment z celého dne. Zastavte se a rozhlédněte se kolem. Není to tak dlouho, co jste pracně vytřela, vysála nebo alespoň zametla podlahu v celém bytě. A najednou vidíte, jak se děti navzájem honí kolem oken, a to vždy zavání rozbitým květináčem. Skoro ve stejné vteřině si staví bunkry napříč celým obývákem, a ještě zahajují polštářovou bitvu s polštářem v jedné ruce a sušenkou v druhé ruce. Všem hrdým majitelům mazlíků se omlouváme a do scénáře ještě „přikreslujeme“ Žeryka, který se kolem květináčů prohání s vašimi dětmi, a to by bylo, aby jeden neskolili společnými silami dolů. Při polštářové bitvě si Žeryk nemůže vybrat, zda se honit za sušenkou nebo polštářem, tak si pro jistotu kousne do obojího. A jaké jsou na konci výsledky? Děti a pes získávají 5 bodů a podlaha získává asi tak miliardu zrníček, smítek, drobků a 5 miliónů chlupů. No a maminka, ta získává mrtvici a od nás i pomyslnou medaili za statečnost. Ještě by už jen z principu měla také dostat bateriový vysavač, se kterým si pěkně posvítí na nečistoty. Malý, lehounký, do jedné ruky akorát, ale spolehlivě vysaje nečistoty. A vůbec, tatínek se vrátil z práce? On už bude vědět, co s touto uklízecí „hračičkou“. Takže co teď? „Podlaha je láva!“

S novým aku tyčovým vysavačem Kärcher VC 6 Cordless Ourfamily budete mít domácnost vysátou během chvilky snadno a rychle. Vysavač vyniká svou nízkou hmotností a vysokým sacím výkonem. Vy sami si můžete během vysávání zvolit stupeň zesílení sacího výkonu dle typu podlahy. Na jedno nabití vydrží až 50 min. Aku tyčový vysavač disponuje několika užitečnými funkcemi např. nádobu na prach vyprázdníte jedním kliknutím, ergonomický design vysavače vám zajistí vysátí i v těžko dostupných místech, jako jsou schody a LED světlo na podlahové hubici, díky kterému nepřehlédnete žádné nečistoty.

Mezi jeho další přednosti patří tichý chod a snadno čitelný LED displej, kde se vám zobrazí přesný stav baterie i případná chybová hlášení. Abyste nemuseli neustále držet tlačítko napájení, poslouží vám funkce Power Lock. Pomocí nástěnného držáku vysavač snadno a rychle uložíte, ale také nabijete. Nabíjení se spustí v momentě zavěšení vysavače do držáku. S tímto pomocníkem vám úklid půjde od ruky, využijete jej na různé typy podlah např. na parkety, korek, lino i PVC, koberce a díky příslušenství s ním odstraníte nečistoty i z textilních povrchů.

www.karcher.cz