Vyberte si krásné šaty na plesovou sezonu

Než se vydáte na ples či do tanečních, musíte mít nejdříve dokonalé plesové šaty, které z vás udělají skutečnou královnu parketu. Vybrat je, však někdy bývá poměrně náročná mise. Základem je správný střih, který musí na vaší postavě opravdu sedět. Barva šatů by měla ladit s vaším barevným typem. Bát se nemusíte ani lesklých materiálů.

Pokud budete mít splývavé šaty, můžete je v pase přepásat a docílit velmi ženské siluety, která je vhodná i pro baculatější postavy. Hedvábí nikde netrčí a nepřidává kila navíc. Velmi něžně působí světlé odstíny šatů a jsou ideální pro tmavší a zrzavé typy. K tomu červená rtěnka, která rozsvítí celý komplet.

Buďte rafinovaná

Jestliže není vaší touhou mít příliš hluboký výstřih, vyberte si šaty, které jsou zajímavé zezadu, mají třeba nějaký propracovaný detail na zádech. K nim se vám bude velmi hodit podprsenka bez ramínek či nalepovací košíčky.

Malé černé šaty

Černé šaty se zdobeným sedlem už nepotřebují přílišné doplňky a ani žádný náhrdelník. Jsou ideální pro ženy s užšími rameny a širšími boky. Zdobené sedlo je opticky vyváží.

Volný střih

Pod volnější šaty hravě schováte jakékoliv nedostatky postavy a můžete si užívat tance bez obav, že se vám někde něco pohne tak, jak nechcete.

Zářivý vzhled

Fuchsiové či jinak ostře zbarvené šaty sluší tmavým i světlým typům. Brunetky takové šaty mohou doplnit stříbrnými doplňky a blondýnky černými.

Švestkově modrá

Černou pomalu vytěsnily tmavě modré odstíny. K takovým šatům se skvěle hodí výrazné líčení, protože jinak by vás mohla tmavá barva hodně potlačit.

Geometrické vzory

Velké geometrické vzory jsou vhodnější spíše pro štíhlé ženy. Když si vyberete pestré šaty, nepotřebujete už žádné složité doplňky. Stačí jen nějaké jednoduché kousky.

Na plesovou sezonu potřebujete skutečné krásné šaty. Vyberte si to, co vám sedí a hlavně se vám líbí. A k výběru přizvěte i svého partnera. I když v e-shopu se společenskými šaty si pro sebe žádný kousek asi nevybere, určitě vám rád pomůže s výběrem pro vás.