Nestyďte se používat erotické hračky

Internet je plný motivačních citátů a povzbuzení, které nás nabádají k sebelásce. Učíme se být silné, užívat si života a nepromarnit jediný den. Snažíme se být sebevědomé, nestydět se a být nadšené pro věc. Praktikujeme to ale ve všech oblastech života?

Užívejte si sex

Základním stavebním kamenem k dobré náladě je uspokojení v sexuální oblasti. Samozřejmě, že sex není vše, avšak velmi těžko se popírá, že abstinence přináší spíše frustraci než nadšení. Zahoďte předpoklad, že sexuální život je naplněn, jen když máte partnera či partnerku. Nestyďte se používat hračky pro dospělé! Sebevědomá žena nemusí čekat, až potká „toho pravého“, ale dokáže si pomoci i sama. Nejčastějším obyvatelem nočních stolků mnohých žen je jistě vibrátor, popřípadě venušiny kuličkyErotické prádlo, jež spousta žen vlastní, se však také dá považovat za pomůcku při honbě za dobrodružstvím.

Pomůcky nejen když jste single

Všemožné pomůcky však není třeba schovávat spolu s příchodem partnera do života. Zahoďte stud a přiznejte, co skrýváte v soukromí domova. Aktivní sexuální život nemusí být vždy nudný, naopak ho můžete společně okořenit, pro začátek například nákupem španělských much. Vytřete partnerovi zrak a ukažte se jako žena, co je pyšná na svůj apetit.

Nakupujte na eshopu!

Ačkoliv už je doba pokročilá, a mravy jsou oproti minulým stoletím v podstatě velmi volné, stále pro mnohé existují hranice. Sex už sice není tabu, nejedna dívka však stále ještě zčervená při nadnesení tohoto tématu. Když tedy dojde na situaci, kdy by měla dáma vstoupit s hlavou hrdě vztyčenou do erotického obchodu, většina couvne. A právě pro tyto případy existují sexshopy, které zachovávají anonymitu, a na nichž si mimo nákupu můžete i příjemně počíst. Zahoďte tedy veškeré zábrany a směle do toho!