Sháníte nové bydlení na Žižkově? Představujeme vám projekt Byty u parku

I v Praze se dá bydlet v zeleni, soukromí, klidné lokalitě a nedaleko parku, kam můžete každé ráno vyrážet na procházku se psem nebo třeba na ranní běh. Nevěříte? Přinášíme vám informace o projektu Byty u parku. Kde se nachází, jaké byty jsou k dispozici a proč se zamilovat do bydlení na pražském Žižkově?

Jedenáct bytových domů, 272 bytů a dva ateliéry

V roce 2020 byla nedaleko parku Židovské pece zahájena stavba rezidenčního projektu Byty u parku. Pokud právě sháníte nové bydlení na Žižkově, rozhodně byste měli zbystřit. V rámci projektu totiž bylo postaveno celkem jedenáct bytových domů, ve kterých se nachází hned 272 bytů a 2 prostorné ateliéry.

Rezidenční projekt navržený s ohledem na stávající zástavbu nevyčnívá

Navzdory velkému počtu bytů mají jednotlivé domy maximálně 6 nadzemních podlaží, díky čemuž se skvěle začlenily do stávající zástavby a nijak ji nenarušily. Většina bytů disponuje buď vlastní předzahrádkou, balkonem, lodžií či terasou a v nabídce jsou byty o dispozici 1+kk až po mezonetové byty 4+kk.

Neváhejte s nákupem nového bytu

Protože tyto byty jsou vystaveny v nízkoenergetickém standardu B, působí elegantně, minimalisticky a zároveň prostorně, není divu, že je o ně ohromný zájem. Jestliže vás jejich popis zaujal, neváhejte, podívejte se na zbývající byty, jež jsou stále volné k prodeji, a splňte si svůj sen o pohodovém bydlení v srdci Prahy a okamžitě se přestěhujte do nového.

Bydlete v klidném srdci Prahy na Žižkově nedaleko parku Židovské pece a užívejte si ticho a klid, i přesto, že vaše trvalá adresa bude ve velkoměstě. Jestli vás popis Bytů u parku zaujal, nerozhodujte se příliš dlouho, v nabídce je totiž posledních několik bytů, u nichž lze očekávat, že své majitele najdou, co nevidět.