Jaký Typ Mužské Postavy Ženám Nejvíce Imponuje

Protože jak jistě tušíte na toto téma prostě neexistuje jednoznačná odpověď zkusíme se spíše nad tím trochu pozastavit a pochopit. Pokud jste příliš tenký, tlustý, malý nebo velký a to v tom extrémním případě nezoufejte. I kdyby jste se nelíbili vzhledem, mnoho žen kouká i na vnitřní krásu a to že vážíte jen padesát kilo na velikost 170cm nebo se nevejdete do dveří vůbec nevadí. I když váleček je vaše zmenšenina postavy jsou ženy, kterým to imponuje. Hlavní je cítit se pánové dobře a nepochybovat o sobě. Pravdou však je, že třeba žena, která žije sportem si rozhodně nejspíš nezačne nic s chronickým nesportovcem a pokud přece jen ano je velká pravděpodobnost, že po čase si dva rozdílní lidé stejně nebudou rozumět až opadne zamilovanost, ve které jak je vám známo člověk odpustí skoro i neodpustitelné. Ale zpět k typům postavy. Zkusíme vám trochu nastínit jak a co by šlo dělat, pokud nejste dostatečně obletovaní ženami.

Silná postava – všude určitě slyšíte, že musíte zhubnout, ale vy tak milujete knedlo, vepřo, zelo a to pořádně omaštěné a sport jediný, který provozujete rád je opravdu tak zvedat půllitr piva v hospodě s kamarády a to klidně i levou rukou. Pozor nemusíte ztrácet sebevědomí, není vše ztraceno! Podle průzkumu bylo zjištěno, že něžnému pohlaví se přece jen více líbí muži raději silnější než moc hubení. Pokud vás ani toto neuspokojilo, pak jen můžeme doporučit zkusit začít na sobě pracovat a začít posilnit svaly. Potom se postava vyrýsuje a budete hned daleko víc sexi. Navíc i cvičení vylučuje endorfiny a vy budete pak spokojení, ne jen díky tomu, že budete vypadat lépe.

Moc hubená postava – ať se oblečete do čehokoliv vypadáte jako v pytli? Pokud vás to opravdu tolik trápí, tak si zajděte k lékaři ať vás vyšetří je totiž dosti možné, že máte problém se štítnou žlázou (ta nezapříčiňuje jen přibírání, ale má i hyperfunkci, po které se nezadržitelně stále hubne). Pokud však budou výsledky bez nálezu nechce si předepsat injekce s vitamínem B12. Ten by měl zajistit příbytek cca o 5 kilo váhy a to je hned pánové znát.

Malá postava – protože tady neexistuje žádná možnost jak vyrůst radíme jen toto. Nehledejte si velké ženy, nebo pokud už takovou máte zkuste si s ní promluvit a pořádat jí, aby nenosila ve vaší přítomnosti podpatky nebo vysoký účes. Uvidíte že se hned budete cítil lépe a ona to určitě pochopí. Navíc kdyby vás nechtěla z tohoto důvodu nikdy by o vás nezavadila natož, aby vám dala telefonní číslo.