Perfektní žena z pohledu muže

Velká prsa, kulatý zadeček a zbytek těla jako topmodelka že? Jak typické. Naštěstí u mnoha mužů toto není zdaleka to jediné, co na ženách oceňují a uvědomují si zcela reálný problém, že když je přidáno na kráse, v jiných kvalitách je těžce ubráno.

Pokud opomeneme vzhled, u kterého si nemůžeme nalhávat, že by to nebyl, jeden z důležitých kladů žen jsou velmi důležité i jiné věci jako třeba smysl pro humor nebo přirozený intelekt. Dívka bez smyslu pro humor určitě sebevědomí muže nezvýší, protože po chvilce snažení si začne připadat jak trouba po pár nepovedených vtípcích a jeho snaha rychle opadne. Taktéž intelekt je důležitý pro příjemné společné chvíle. Když uvážíte, že partneři spolu tráví spoustu času, je třeba, aby si měli co říct a aby si rozuměli. Určitě i žena, která by neustále chtěla jen sex, ale nebyla by s ní kloudná řeč by po chvilce muže omrzela. Nevěříte?

Čeho by žena nepochybně měla být schopna je samostatná starost o domácnost. Tím není myšleno, že by se měla 24 hodin denně 7 dní v týdnu starat o úklid, vaření, žehlení apod, zatím co nikdo jiný ani nehne prstem, ale určitá manuální zručnost a grif v běžných domácích pracích nikdy žádného chlapa neurazí. Čím víc sám pracuje, tím víc odvedenou domácí práci od své dívky ocení.

Další je finanční samostatnost a do určité míry i finanční nezávislost. Opět to neznamená, že ve vztahu si každý vydělává peníze na svou hromádku a nedělí se, ale všem mužům imponuje vědomí, že na nich jejich dívka není zcela finančně závislá, tím pádem si více uvědomuje hodnotu peněz.