4 místa, kde si užít s hračkami pro dospělé

V létě 2015 zaplnily titulní stránky novin v Británii zprávy o tom, jak žena v Mini Cooperu způsobila dopravní nehodu, protože si během řízení hrála se svým vibrátorem. Auta patří k nejoblíbenějším místům, kde si lidé rádi užívají slastné chvilky mimo domov. Existuje ale ještě pár dalších, kde by to měla každá žena ve svém životě aspoň jednou vyzkoušet.

Milování s partnerem na neobvyklých místech má samozřejmě také něco do sebe. Užívat si ale můžete i sama. Investujte do pěkné hračky pro dospělé a začněte trochu experimentovat!

1. Ve škole

Tedy pokud ještě studujete. Zaručenou volbou jsou záchodky, ty odvážnější si možná troufnou i na nějaký zapadlý kout knihovny. A měli bychom tu i způsob, jak si zpříjemnit nudnou přednášku. Před hodinou si zavedete vibrační vajíčko a pak už si jen ovladačem nastavíte, jak moc se chcete přenést z nudné přednášky do dimenze slasti.

2. V práci

Tady je to podobné jako ve škole. Buď zalezte někam na záchod, nebo si prostě přivoďte hezké pocity tak, aby si toho nikdo kolem vás nevšiml. Pokud se během pracovní doby aspoň trochu pohybujete, budou dobrou volbou venušiny kuličky. Ty navozují příjemné pocity právě během chůze a pohybu.

3. V letadle či vlaku

Nenapadlo vás někdy, jestli orgasmus ve vzduchu není ještě o kousek lepší než na zemi? Je nejvyšší čas to vyzkoušet. Osvědčenou volbou jsou opět záchody, nicméně pokud letíte přes noc, nic takového nepotřebujete. Pod přikrývku totiž bez problému schováte vibrátor. Ve vlaku je to podobné. V nočním spoji bude vše jednodušší, v prázdném kupé také nejde o nic nereálného. Jen pozor na průvodčího! Raději si dejte přes klín mikinu.

4. Na pláži

Poslední tip je trochu tematický vzhledem k nadcházejícím prázdninám. Nezapomeňte si svou hračku přibalit také na dovolenou. Sex na písečné pláži sice není nic moc, ale udělat si dobře pod osuškou k zahození není. Zvládnete to třeba s minivibrátorem na klitoris, který se vejde i do kapsy. Vezměte ho na dovolenou s sebou, nikdy nevíte, kdy se bude hodit.