Při zařizování bytu nezapomeňte ani na jakostní bytový textil

Dostali jste se k vysněnému bydlení, osamostatnili jste se od rodičů, začali jste společně žít s celoživotním druhem, bydlíte v prvním studentském, sdíleném nebo pronajatém bytě… Ať tak, či tak, jedno je jisté. Jste ve vlastním a podle svého vkusu byste se měli zařídit. Jistě, ne všichni mají dostatek financí na zařizování podle nejmodernějších a nejdražších trendů, ale ne vždy platí, že nejhezčí a nejkvalitnější je nutně nejdražší. Vkusné, hezké, oku lahodící detaily v bytě mohou být zhotoveny „na koleně“, vlastnoručně ušity, upleteny, přetvořeny z bazarových či antikvariátních kousků. Podporou českých tvůrců a výrobců s tradicí dodáte svému bytu jedinečný šarm. A tak i bytový textil – utěrky, osušky, závěsy, záclony, dekorace, ložní soupravy, polštáře – od tuzemského výrobce Waldes (čti KOH-I-NOR) bude určitě vašemu bytu slušet.

Koupelnový textil od Waldes je stálobarevný, savý a měkoučký

Alergici, starší osoby, lidé s náchylnou pokožkou, ale i děti mají nárok na jakostní koupelnový textil, jenž jim bude po dlouhá léta sloužit bez ztráty kytičky. Stále stejné barvy a vzory, jež nezničí ani stokrát opakované praní, bez žádného prošoupání vlákna a změnění tvaru – to jsou důležité vlastnosti, kterými by se ručníky, osušky, žínky měly pyšnit. A vůbec si nemusíte objednávat textil do koupelny v zahraničí a zbytečně si připlácet. I dnes existují tuzemští výrobci, kteří se za výrobky stoprocentní kvality nemusí stydět a naopak jsou doporučovány nejen českým domácnostem.

Vybírejte pečlivě kuchyňský textil do velkých provozů

Obyčejné utěrky do domácnosti si obvykle pořizujeme v závislosti na savosti, jednoduchém vzorování a přijatelné ceně. To, že mají být ubrusy, přehozy, prostírání sladěny s dalším nábytkem v kuchyni, jídelně nebo, tam kde se nejčastěji stoluje, je samozřejmostí. Ovšem ti, kteří potřebují zařídit závodní vývařovnu, kuchyni v restauraci či hotelu, více dbají na kvalitu materiálů kuchyňského textilu než na ozdobných detailech. Pamatujte na savost, stálobarevnost i znásobenou životnost, jež musí kuchyňský textil ve velké provozovně splňovat. Zde už se nehraje o krásu, ale o účelnost.