Chcete vypadat jako skutečná princezna? Nechte si ušít svatební šaty na míru

Jakmile vás partner požádá o ruku, zřejmě si jako první představíte bílé princeznovské šaty s dlouhou vlečkou. Ovšem v takovém okamžiku se před vás staví otázka, zda si šaty půjčit, koupit anebo nechat ušít. Pokud byste chtěla ojedinělé svatební šaty, které nemá žádná jiná nevěsta na světě, obraťte se na švadlenu, případně na společnost, která se šitím šatů na míru zabývá.

V současné době existuje nespočetné množství svatebních salonů, kde se dají svatební šaty vypůjčit, ale může se stát, že zrovna nebudou mít styl, jenž se vám zamlouvá. Dokonce jsou mnohdy ceny půjčovného tak vysoké, že se ve výsledku vyplatí spíše svatební šaty na míru. Stačí vědět, kdo nabízí příznivé ceny.

Zaplatíte od 7 990 korun

Zdá se vám cena 7 990 korun za šaty ušité na míru nereálná? Stačí se podívat do nabídky společnosti Svatební šaty Brigit, kde objednáte šaty z pohodlí domova, a tak nemusíte obcházet salon po salonu, abyste našli ideální model. Dokonce i zkoušky probíhají přímo u vás doma.

Jestliže bydlíte v malém městě, zřejmě nenajdete příliš mnoho salonů, a tak je výběr poměrně omezený. Pravděpodobně jste však ani netušila, že existují i jiné možnosti než kamenné svatební salony, ale po přečtení těchto řádků už víte, že máte možností mnohem více.

Šaty vám padnou jako zadek na hrnec

Ruku na srdce, ne každá žena má postavu jako z časopisu, a tak je možné, že by nabízené šaty nelichotily vaší postavě. I z takového pohledu je šití na míru lepší volbou.

Cena je ve většinou rozhodující faktor, protože přece jen svatba vyjde na desetitisíce, někdy statisíce korun, tudíž ušetřená každá koruna je dobrá. Takže nejenže svatební šaty seženete za hubičku, ale po svatbě je ještě prodáte dál, a tím se vám alespoň částečně investice vrátí.