Muži myslí na sex, ženy na svá kila !

Vídeň – Podstatné rozdíly ve způsobu chování a myšlení lze podle rakouských odborníků pozorovat mezi muži a ženami při sprchování.

Zatímco muži údajně myslí nejčastěji na sex, ženy pozorují své podkožní faldíky. Prý překvapivě pouze šest procent Rakušanů si ve sprchovém koutě prozpěvuje. Co se honí hlavami zástupců obou pohlaví pod tryskající vodou, zjistil Gallupův ústav v reprezentativním výzkumu mezi rakouským obyvatelstvem. Průzkum, jenž si objednal výrobce koupelnového vybavení Grohe, odhaluje vyhraněně odlišné nátury mužů a žen v celé nahotě. Zatímco mužům se při rochnění ve sprchovém koutu fantazie rozletí k představám o sexu a dovolené, ke koníčkům či budoucnosti, ženy se zaobírají svým vzhledem, prací a rodinnými záležitostmi.

Nutno však podotknout, že od myšlenky k činům bývá i ve sprše daleko. Jenom čtyři procenta dotázaných totiž uvedla, že sexuální aktivity pod šimravým proudem skutečně provozují.

Naopak mnohem více Rakušanů se při sprchování oddává zcela jiným činnostem – rádio poslouchá 13 procent respondentů a devět procent pobytu v koupelně využívá k vyčištění zubů a šest procent k holení. Jen šest procent Rakušanů si při sprchování zpívá.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.