Zlaté dárky pro muže od kolébky až po zlatou svatbu

S dárky pro muže si lámeme hlavu velice často. Mnohdy už s těmi do kolébky. Vždyť holčičky se již v kolébce obdarují snadněji než kluci. Ale řešení je tady i pro kluky. Zaměřte se na zlaté dárky.

Zlato, ale i stříbro, jsou drahé kovy, jejichž hodnota v čase roste. Odborníci zejména zlato doporučují jako nejlepší ochranu našich úspor vůči inflaci. Pokud tedy dítěti darujete peníze do budoucna, třeba na studium, jejich hodnota klesne. Pokud však věnujete zlato, situace bude zcela opačná a hodnota zlata naopak poroste. K jakékoliv příležitosti se tedy hodí věnovat zlatou cihlu. Nemusí to být kilogramové monstrum. Vždyť nejspíš ani nemáte v úmyslu věnovat dar v hodnotě vyšší než 1,3 milionu. Zlatý slitek jde přitom věnovat již od jednoho gramu. To může být třeba pravidelným dárkem ke každým narozeninám. Zlaté investiční slitky se hodí jako dárky pro muže jakéhokoliv věku.

Zlaté dárky již od narození

Znamení zvěrokruhu bude skvělým dárkem chlapečkovi do kolébky. Zatímco holčičky dostávají zlaté náušničky, klukovi lze věnovat minci se znamením zvěrokruhu. Co pak ale ke křtinám? Ideální je mince se jménem. Pokud je stříbrná, nejde ani o příliš drahý dárek. Jména na zlatých mincích jsou dražší. Tyto mince jsou též ideální, když někdo v rodině slaví svátek. Na mince z drahého kovu se razí všechna jména z českého i slovenského kalendáře. Vedle jeho české verze nechybí ani další jazykové varianty jména. Můžete tedy tuto minci věnovat i cizinci jako hodnotný a současně vtipný dárek.

Dárek pro start do života

Pokračujeme v obdarovávání drahými kovy. Dostudoval právě váš potomek a získal titul? I pro tyto příležitosti pořídíte památeční minci z drahého kovu. Tentokrát s titulem. K promoci se hodnotný dárek hodí. Věnujete vlastně prostředky pro start do života.

Dárek ke zlaté svatbě na úrovni a s hodnotou

Ale na začátku jsme slíbili, že zlatem dokážete obdarovávat třeba až do sedmdesátky. A je to pravda. Oslavujete výročí svatby po 50 letech, tedy zlatou svatbu? Výročí svatby rozhodně neodbijete teplými pantoflemi. Věnujte hodnotnou zlatou medaili k výročí svatby.