Chystáte se na dovolenou k moři? Nezapomeňte do kufru přibalit osvědčené letní kousky!

Je několik kousků, bez kterých se u moře rozhodně neobejdete. Mezi ně patří letní šaty, šortky a trička. Vše ideálně v několika provedeních.

U moře většinou sluníčko pálí o sto šest, a tomu byste samozřejmě, milé dámy, měly přizpůsobit svůj šatník. Na pořadu dne tak budou tílka, trička, letní košile, sukně a šaty – krátké přes den a delší na večer. A ke všemu samozřejmě vhodná obuv. Pak už postačí velký slamák a plážový outfit bude na světě.

Odvažte se

Na dovolenou se většinou těšíme celý rok. Nejenže na nás čeká zasloužený odpočinek, ale především se budeme moci pořádně odvázat. A to samozřejmě platí i pro módu. Provětrat tak můžeme modely, jenž si netroufneme obléknout do kanceláře a celý rok nám tak leží ve skříni. Nejsou-li tedy vyloženě out. Pokud ano, zbavte se jich a nahraďte je těmi, jenž právě letí. Které to jsou?

Letní šaty

Na těch v žádném případě nešetřete a klidně si pro každý večer pořiďte jedny. Inspirujte se třeba na e-shopu modovo.cz. Na první stránce v kategorii letní šaty na vás vykouknou úžasné proužkované šaty v několika barevných kombinacích – naším favoritem je jednoznačně černo bílá. Proužek je nejenže tuto sezónu in, ale správný střih šatů s proužkem dokáže hotové divy: vyzvednout přednosti a skrýt nedostatky. Apropo černobílá kombinace. I další šaty si zasloužily naši pozornost, a to opět černobílé šaty na ramínka s mašlí. Kouzelné a s notnou dávkou puncu romantiky. Posezení u vína při západu slunce nad mořem v nich získá zcela jinou dimenzi.

Šortky a trička

Léto bez šortek? To by snad vůbec nešlo. Jsou sexy a praktické. Na takový výlet jasná volba. Letošní sezóna přeje šortkám jasných a zářivých barev. Na modovo.cz jich najdete hned několik. Kanárkově žluté, zelené, modré či červené. Nám jednoznačně padla do oka starorůžová. Doporučujeme ale nezůstávat u jednoho modelu. Tím druhým by mohly být šortky s květinovým potiskem, což je mimochodem další hit letošního léta. A jaké k nim zvolit tričko? Opět nějaké hravé a barevné. Na zmíněném e-shopu jsou k mání úžasná trička s plameňákem. Nebo s jinými veselými potisky. Věřte, že ty vykouzlí úsměv na tváři nejenom vám samotným, ale i kolemjdoucím. A proč se mračit, že? Je přeci léto.