Hledáte vzrušení? Dopřejte si tandemový seskok, nebo let balónem

Chcete zažít něco neobvyklého? Chybí vám v životě adrenalin? Tak si ho dopřejte. Postará se o něj tandemový seskok, nebo třeba let balónem.

Adrenalinové zážitky stále letí. Ať již ve vzduchu, pod vodou, či na strmých skaliscích. Adrenalin je totiž tou nejlepší „zdravou“ drogou. Srdce vám buší, na kůži vyskakuje husí kůže, pod kůži se vkrádá zpočátku napětí, pak strach. Ten je ale hned vystřídán pocity osvobození a naplnění. Ti, co to zažili, vědí, o čem píšeme. A pokud jste to štěstí neměli, měli byste to vyzkoušet. Překonání vlastního strachu člověka neskutečně posiluje a vnitřně obohacuje.

Podívejte se na svět z výšky

Možností dnes máte celou řadu. Krev v žilách jaksepatří dokážou rozproudit například akrobatické lety s výkruty a otočkami, letecké simulátory, paragliding, nebo třeba lety balónem. Ono i vidět svět z ptačí perspektivy rozhodně má co do sebe. V takovém balónu navíc můžete svou vyvolenou požádat o ruku, či v něm dokonce i uzavřít sňatek.

Seskoky padákem

Mezi adrenalinovými sporty jednoznačně vedou seskoky padákem. Maximální adrenalin totiž zažijete jedině při volném pádu a toho si užijete plných čtyřicet vteřin! Pokud si netroufáte na seskok individuální, zvažte seskok tandemový neboli tandemový let na padáku, jejž uskutečníte připoutáni ke svému tandempilotovi.

Tandemové seskoky

Se svým tandempilotem skočíte z výšky 4 kilometrů nad zemí! Není už jen tato samotná představa vzrušující? A pokud seskok zvládnete, nabídne se vám možnost vystoupat o celé dva kilometry výše! Po tomto seskoku se už budete moci pokusit o samostatný seskok bez instruktora. Při něm se neobejdete bez výcviku IAFF, po jehož absolvování ale obdržíte certifikát o absolvování seskoku. A s ním budete moci skákat, jak se vám zlíbí. Nezní to lákavě?

Be Sociable, Share!