Umíte využít prostor šatní skříně?

Koupit si dnes šatní skřín není žádný problém. Problém je to, že si lidé neumějí v tomto důležitém kusu nábytku uspořádat své věci. Před nákupem si musíme uvědomit hned několik klíčových faktorů. Položte si tedy zásadní otázky. Budou sloužit skříně do šatny jen jako úschovna oblečení, nebo máte v plánu ukládat zde i sezónní potřeby a kuchyňské nádobí? Líbily by se vám křídlové modely či posuvné dveře? Rádi byste prádlo věšeli na ramínka? Preferujete více šuplíků, tyčí a věšáků?

Krok po kroku ke spokojenosti

Ve skříni mohou být výklopné šatní tyče a věšáky, police, zásuvky, drátěné systémy i proutěné koše. Komfortnější modely disponují držáky na žehličku, kravaty a šátky. Většina zákazníků si vybírá šatní skříně jen podle vzhledu, což je nedostačující. Pokud se nechcete při oblékání rozčilovat, uspořádejte si věci podle toho, jak často je používáte. Oblečení, jež nosíte v podstatě pořád, nechejte na očích. Jen tak se vyhnete zbytečnému přehrabování. Ve větších kusech nábytku je také osvětlení, protože byste nevěřili, že se člověk může ve skříni doslova ztratit. Sezónní věci dejte někam stranou. Kabáty pověste na ramínka, svetry složte na polici.

Využijte vychytávek a prima tipů

Na dno skříní do šatny umístěte užitečné boxy na kolečkách. K dostání jsou textilní i plastové s víkem. Použité bundy a kabáty nedávejte do skříně, která je v ložnici. Rozšpiněné prádlo patří do předsíně. Velkým oříškem je spodní prádlo, i to je vhodné naskládat do boxů a zásuvek. Pamatujte, že nic nesmí být na sobě namačkáno, snižujete tím zejména životnost podprsenek. Dbejte na pohodlné uložení ponožek v páru. Nenaštve nic víc, než zdlouhavé hledání druhé ponožky. Do šatní skříně rozhodně nepatří vysavač, prachovka, použité boty ani kabáty. Rádi byste se inspirovali pěkným nábytkem? Klikněte na Dona-shop.cz!