Kapitánské kurzy na loď – plavba po moři ve vaší režii

Už vás nebaví jednotvárná rekreace v Chorvatsku, Itálii, Řecku anebo Slovinsku? Nespokojíte se s pouhým lenošením u moře, poznáním památek a nočním rejem? Dejte přednost excelentním zážitkům, o které se postará dovolená na lodi. Rozhodněte se pro nezapomenutelný odpočinek s velkou dávkou adrenalinu a vydejte se vstříc dobrodružství. Délku plavby i destinaci si zvolíte sami!

Super dovolená na palubě jachty

Říkáte si, že je to všechno prima, ale nemáte za sebou kapitánský kurz? Nebojte se! Společnost Zindulka vás díky kurzům a přednáškám zasvětí do světa pravých námořníků. Kurzy jachtingu se vám budou zdát jako nejlepší zábava v životě. Odborné jachtařské přednášky a individuální formy jsou k dispozici skupinám i jednotlivcům. Kapitánský průkaz je důležitý pro uskutečnění plaveb ve vnitrozemí i na moři. Možná jste nevěděli, že je pro milovníky moře jako stvořený Český kapitánský průkaz, protože je mezinárodně platný a uznávají ho po celé zeměkouli. Milovníci vnitrozemí dají přednost průkazu VMP, Vůdce malého plavidla.

Staňte se kapitánem!

Pro všechny, jejichž cílem není složení kapitánské licence, máme také skvělou zprávu. Dovolená na lodi je možná i pro neznalce jachtařských dovedností, a to vše pod vedením zkušeného kapitána! Informace jsou k dispozici na webových stránkách firmy Zindulka. Rozhodně lze zmínit sportovní, dětské, velikonoční i kondiční plavby. Nároční cestovatelé si jistě nenechají ujít dobrodružství na regatě, samozřejmě opět pod křídly profesionála. Rodiny s malými dětmi sáhnou po dovolené na lodi určené pro dívky a chlapce ve věku od 4 – 15 let. Využijte společnosti Zindulka, která se může pochlubit zkušenostmi v rozsahu 24 let. Absolvujte kapitánské kurzy anebo se vydejte za relaxací nejen do Evropy.