Spolehlivý výrobce reklamního textilu

Hledáte spolehlivého českého výrobce a distributora textilu na zakázku? Společnost Xfer s.r.o. nabízí svým zákazníkům klasické i nadstandardní služby. Jejich doménou je potisk a výšivka všech možných druhů oblečení. Firma na českém trhu působí již více než dvacet let, takže má dostatek zkušeností, aby si poradila s každým vaším přáním.

Jaké služby nabízí svým zákazníkům?

Tak zaprvé je to kvalitní potisk triček, polokošil, atd. Na výběr máte hned z několika druhů potisku, od sítotisku přes digitální potisk až po nažehlování. Dále jsou v nabídce výšivky a popřípadě také nášivky na oblečení. Jejich cena je odvislá od složitosti výšivky a také barevnosti a velikosti. Firma se snaží vyhovět každému přání, a tak se neváhejte na ni obrátit s jakýmkoliv požadavkem, jenž se týká výroby reklamního oblečení. Dobré služby nabízí i žákům devátých tříd či maturantům, kteří si chtějí pořídit upomínková trička. Chcete být originální? Navrhněte si vlastní logo či vzor, který si necháte vyšít či natisknout na vámi zvolený kus oblečení.

Kvalitní firemní trička a polokošile

Všechna trička, která jsou určená k potisku, jsou vyrobena z pevné vysokogramážní bavlny. Tato trička se vám po několika vypráních neroztáhnou, budou dobře držet tvar. K dispozici jsou trička dámská, pánská i dětská všech velikostí. Polokošile s krátkým rukávem jsou skvělou volbou, uvažujete-li o výrobě oblečení s firemním logem. Jsou elegantní v dámském i pánském provedení a zároveň jsou i příjemná na nošení. Velmi dobře se hodí i pro sportování. Nechcete-li působit usedle, sáhněte po výraznějších barvách, ve kterých budou zaměstnanci doslova zářit. Polokošile s dlouhým rukávem se perfektně hodí nejen na zimu, ale také do chladnějšího prostředí. Na eleganci jim přidává zapínání na knoflíčky. Spektrum nabízených barev a velikostí je opět široké.