Pratické doplňky a nápady do kuchyně

Vybavit kuchyňský prostor je únavný a nákladný proces. Pro vytvoření útulného, teplého a funkčního prostoru v našem domově vyžaduje komplexní přístup. To je důležité při výběru barev, praktických povrchových materiálů a moderního zařízení. Každý detail kuchyňského prostoru – celkový obraz puzzle víceúčelové místnosti. Kuchyňská linka se všemi druhy příslušenství a doplňků musí být také příjemná na pohled. Moderní a stylový design – neocenitelný přínos pro každou hostitelku.

Praktické a krásné – základní kuchyňské doplňky

Nádobí a příbory, prkénka, přihrádka na chléb, struhadla, šlehače a blades – každý detail kuchyňského prostředí vytváří pohodlné a příjemné prostředí. Je důležité, aby i obyčejný šálek čaje zapadl do atraktivního vzhledu a stylu místnosti. Většina z nás raději schovávají velké nádobí, mezi nimiž jsou hrnce a pánve do kuchyňských skříněk. Velmi populární je kuchyňský ostrůvek. Na zvláštní stojan, který je připevněn ke stropu se zavěšují na háky pánve a ploché kastroly.

Kuchyňská deska

Žádná hospodyňka se neobejde bez kuchyňské desky sloužící na řezání pokrmů. Praxe ukazuje, že pro řezání chleba, zeleniny, masa a ryby potřebujete mít různé desky. Navíc řezací základna ozdobí i vzhled interiéru kuchyňského vybavení, pokud si necháte desku vyrobit z přírodního kamene.

Dřevo a kov v moderní kuchyni

V závislosti na stylu designové kuchyně si můžete vybrat příkladně box na chléb vyrobený z plastu, dřeva, skla a dokonce i nerezové oceli. Dřevěné doplňky jsou nadčasové a přidají luxusní vzhled do každé kuchyně. Pro moderní interiér nebo high-tech styl se dokonale hodí model skla nebo nerezové oceli, které se stávají v poslední době velmi populární.

Kuchyňská linka ve stylu country má proutěné zdobné prvky. To může být koš a kontejnery z révy či ratanový nábytek. Jen velký proutěný ovocný talíř ve středu jídelního stolu dokonale ozdobí kuchyni, podtrhne styl místnosti.

Šetříme místo

Pro většinu Čechů je problém malé kuchyně na první místě. Tradice šetřit každý čtvereční centimetr mnozí z nás absorbují na genetické úrovni. To je důvod, proč tak pečlivě volíme každý kus nábytku a bytových doplňků. Hlavním problémem kuchyňských skříněk byly vždy úhlové segmenty. Ne každý úhel v prostoru je vhodný k uložení kuchyňského náčiní. Otočné stojany vyřeší tento problém s lehkostí a grácií.

Be Sociable, Share!