11 žen prozradilo, jak jim muži nejhůře zkazili sex. Poznáváte se?

Poznámka pro všechny gentlemany: chceme se s vámi vyspat, opravdu chceme! Ale je tu několik věcí, které jednoduše nestrpíme, když má dojít na postelové hrátky. Přečtěte si, co nám 11 žen řeklo o nejhorších zkušenostech s opravdovými kaziči sexu.

1. Ne znamená NE

„Na internetu jsem poznala dobře vypadajícího muže. Vypadal jako normální chlap, se kterým by bylo fajn si trochu užít. Ještě než jsme se k tomu dostali, tak se mě zeptal, jestli mi ho může strčit do zadku. Když jsem řekla, že ne, tak se mě hned zeptal „A proč ne?“ Ehm, no protože jsem to řekla? Je to poprvé co jsme si chtěli zadovádět a ty už směřuješ tam? Nemluvě o tom, že zbytek času co jsme spolu strávili, mluvil stále o mém zadku. To už byla konečná. Po chvíli se mi sice omluvil a myslel to opravdu upřímně, ale já už jsem rozhodně neměla o nic zájem. Když řeknu ne, tak myslím NE.“ říká pětadvacetiletá Keira.

2. Močení také znamená Ne

„Jednou mě můj bývalý přítel požádal, abych se na něj vyčůrala při sexu. Teď už pro mě není ten samý, koho jsem znala. Dokonce i teď, když se podívám zpět, to bylo jako „všechno je s ním skvělé“… a pak tam byla ta potřeba mých čůránek.“ říká šestadvacetiletá Ashley.

A není jediná:

„Chystala jsem se mít s jedním klukem sex, když se mě zeptal, jestli se na mě může vyčůrat .. rok jsme spolu nepromluvili.“ říká devětadvacetiletá Sheena.

3. Laverne a Shirley nemají v ložnici co dělat

„Jen tak jsme si s chlapem, co chodím, začali povídat o televizních znělkách a písničkách, když jsme leželi v posteli. A těsně před tím, než jsme se měli dostat k intimnostem, rozhodl, že pustí znělku ze seriálu Laverne a Shirley. Opravdu nemůžu mít sex při poslouchání písničky Laverne a Shirley. To prostě není možné!“ říká jednačtyřicetiletá Margo.

4. Vycpané veverky nejsou sexy

„Jedné chladné noci mě v tanečním klubu jeden opravdu rozkošný kamarád mého kamaráda pozval k sobě domů. Byl roztomilý, romantický a opravdu zábavný. Jakmle jsme dorazili do jeho okouzlujícího bytu, tak jsem to uviděla – vycpané veverky, všude. Po celém bytě byly vycpané veverky, na římse u krbu, no prostě všude! Zíraly na mne. Kdo chce mít při sexu oční kontakt s veverkou? KAZIŠUK“ říká pětatřicetiletá Vicky.

5. Nechte si své King Kong chování pro sebe

„Dlouhou dobu jsem byla kamarádkou tohoto kluka a jedné noci, když jsme měli oba hodně vypito, jsme skončili u něj doma. Je jeden z těch typů: „Chodím každý den do posilovny a piju syrová vejce“. Takže měl opravdu nádherné tělo, jako z kamene. Už jsme začínali být pěkně nažhavení, začali jsme se svlékat .. když v tom začal pochrochrávat. A nemyslím to v tom dobrém slovasmyslu. Začal vydávat divné zvuky, házel hlavou ze strany na stranu, roztahoval svá ramena .. já jsem se to snažila ignorovat a soustředila se na svoji práci. Čím blíže jsme byli k pohlavnímu styku, tím bláznivější to bylo. Najednou vykřikl „Jo brácho!“ a zabušil si do hrudi. Já jsem byla jako, to mě bude zvedat nebo mě to udělá? Bylo to opravdu strašidelné! Musela jsem ho zastavil jak jsem byla vyděšená, vzala jsem si oblečení a odešla jsem. Další den jsem dostala třicet růží s omluvnou poznámkou „Omlouvám se za moje King-Kong chování, ale probudila jsi ve mě zvíře…“ říká sedmatřicetiletá Jen.

6. Podpaží není lízací zóna

„Když jsem byla na střední, jeden starší kluk mě při dovádění začal lízat v podpaží. Smyslně. Kazišuk!“ říká pětadvacetiletá Helena.

7. Nesnažte se být superhrdinou

„Nejstrašidelnější kazišuk, co jsem kdy zažila, byl kluk, který mě zavázal oči pro „narozeninové překvapení“ .. pak se ukázal v elastanovém kostýmu Spider-Mana. S křikem jsem z tama utekla opravdu rychle!“ říká třiadvacetiletá Ann.

8. Klasické slipové plavky stále nejsou sexy

„Byla jsem ve Vegas na párty u bazénu, kdy jsem uviděla toho kluka s opravdu krátkými slipovými plavkami. Moji přítelé i já jsme se mu hrozně smáli – nemohli jsme uvěřit, že je má na sobě. Později té noci jsme šli do klubu a potkali jsme tam tyto australské kluky. Vrátila jsem se s jedním z nich zpět do jeho hotelového pokoje a když jsem vešla do jeho koupelny, uviděla jsem ty SAMÉ plavky, které jsme viděli na párty u bazénu, viset na vaně. Byla jsem jako, počkat .. to teď mám mít sex s klukem, který nosí tyhle mrňavé plavky? Ani náhodou.“ říká čtyřiadvacetiletá Michelle.

9. Bordel v pokoji taky není sexy

„Loni na jaře jsem se setkala s jedním cizincem v tramvaji. Flirtovali jsme spolu očním kontaktem tak 6 zastávek, než se ke mě rozhodl přisednout. Pak jsme si šli sednout na drink do místního baru. Po hodně drincích jsme se odebrali do jeho bytu a šli jsme přímo do jeho ložnice .. která byla jako VÁLEČNÁ ZÓNA. Bylo to, jako bych vstoupila do pokoje 13 letého chlapce, který nemá žádné kamarády. Hromady a hromady špinavého prádla ležely na kopě videoher, a to vše kolem jeho podivné dvoumatrace. Kromě toho všeho nepořádku, jeho matrace ležela nakřivo bez rámu postele přímo na zemi. Neomlouval ten nepořáde, jen řekl „Nesuď mě.“ a začal odstraňovat nepořádek z jeho postele. Byla jsem dost opilá abych zůstala, dokud jsem neuviděla jak odklízí láhve od piva a prázdné sáčky z rychlého občerstvení z jeho matrace. S roztomilým rande dokáži snést hodně, ale s takovým nedostatkem základní čistoty a hygieny.. “ říká třiadvacetiletá Jordana.

10. Nejste Willy Wonka

„Když jsem si vyrazila s tímhle klukem, tak se zastavil a říká „Dostala jsi zlatý kupón!“, jako Willy Wonka z filmu Karlík a továrna na čokoládu a vytáhl kondom ve zlatém obalu… kazišuk“ říká pětadvacetiletá Maureen.

Máte podobné zkušenosti? Podělte se o ně v komentářích.