Je připraven se usadit? Sledujte těchto 9 znamení

Miluji jednu z těch staromódních čajových konvicí, takovou tu, která zapíská, když už se voda vaří. Není v tom nic záludného, jakmile je voda připravena, konvice nám to s nezaměnitelným zvukem, jako vlak blížící se do stanice, ohlásí. Kdyby tací byli i muži, co?

Pravda je, že pokud jde o ranní fáze vztahu-lásky, znamení či signály jsou málokdy jasné. Kdy už to příjde? V příštích týdnech? Měsících? Letech? Pro ujasnění Vám nabízíme těchto 9 signálů, které dohromady už něco znamenají.

1. Označí Vás jako kontakt při naléhavých situacích (např. v nemocnici)

2. Vytváří si „nezávislý“ vztah se tvými rodiči

Počkat, jak ví, že se máma snaží o nový recept na hody? A kdo mu řekl, jaký druh piva chce táta vyzvednout cestou k nim? Odstřihl Vás jako prostředníka! Ale nebojte, je to dobrá cesta. Začal pohlížet na tvou rodinu jako na vlastní.

3. Chce domácího mazlíčka

Vychovávání domácího mazlíčka je jen krůčkem k vychovávání dítěte.

4. Mluví o společné koupi domu

Možná si jen udělal poznámku, jak by k domu přistavěl druhou garáž. Pravděpodobně to znamená, že o tom již dříve přemýšlel. Není to rozhodnutí, které by se dalo vzít rychle zpět. Rozhodně přemýšlí dlouhodobě.

5. Sdílí s vámi důvěrné informace

Kolik peněz má na svém účtu? Jaké heslo má pro přihlášení k telefonu? Pokud se rozhodne s vámi sdílet podobné údaje, měly by jste mít jeho důvěru.

6. Jeho přátelé už jsou v chomoutu

Pravdou je, že mužský impuls k manželství je mnody načasovaný mimo vaši kontrolu: jeho fází v životě. Je to složité, pokud jste připravena se usadit a on ne. Pokud si nejste jisti, podívejte se na své přátele. Jsou ženati? Pravděpodobně budou ve stejné fázi, jako on.

7. Chce zůstat doma

Protože jediná osoba, kteru chce dnes vidět, sedí vedle něj.

8. Dělá si plány na šest měsíců dopředu

Ať už mluví o dovolené nebo vás požádá o doprovod na kamarádovu svatbu, která je až daleko v kalendáři, tak určitě přemýšlí o vašem vztahu v budoucnu.

9. Chce aby jeho rodiče poznali vaše

Je to neuvěřitelně trapné setkání pro vás oba. A nikdo se přeci nechce jen tak dostat do trapných situací..