Buďte i vy připraveny na jaro

Zima je stále tady, ale jaro už pomalu klepe na dveře a my budeme moci již brzy odložit huňaté svetry a tlusté zimní bundy. Buďte připraveny, proveďte revizi šatníku a pomalu se začněte rozhlížet po oblečení na jarní období.

Jak na revizi jarního šatníku?

S přicházejícím jarem udělejte pořádek ve skříni, poradíme vám, jak na to.

  • Vyřaďte ze skříně vše, co jste za poslední rok či dva neoblékly, protože letos to s velkou pravděpodobností nebude jinak. Pokud mezi vyřazeným oblečením najdete i zachovalé kousky, můžete udělat dobrou věc a oblečení darovat někomu, komu udělá radost a vynosí jej (kamarádky, rodina, případně charita).
  • Zimní oblečení bude třeba uschovat, nejlépe do krabic, a dát na dno skříně, aby vám nezabíralo zbytečně místo.

edge-of-the-world-1708130_1280

Barvou roku 2017 se stala svěží zelená

Každý rok vyhlašuje americká společnost Pantone barvu roku (firma Pantone má patentovaný systém barev). V módním světě je tato událost pečlivě sledována a vyhlášená barva je poté k vidění na všech přehlídkách slavných značek. Následně můžete vidět módní oblečení v těchto barevných tónech i za výlohami obchodních řetězců, které samozřejmě tyto trendy sledují. Pro rok 2017 byla zvolena barva zelené jarní trávy, která symbolizuje optimismus a šťavnatost.

fashion-1271791_1280
Říká se, že každá žena by měla vlastnit koženou kabelku
Kožená kabelka, foto: Elegants.cz
Kožená kabelka, foto: Elegants.cz

Co by vám v šatníku nemělo chybět?

Určitě by vám neměly chybět různé sukně, šaty, topy, legíny, džíny a jarní bundičky. A co se týká barev, nyní již máme jasno, zelená je TOP. Nezapomeňte zkontrolovat také stav vašeho botníku a kabelek. Říká se, že každá žena by si měla udělat radost a pořídit si kvalitní koženou kabelku. Pokud zvolíte kabelku z kůže, poohlédněte se i po hezké dámské kožené peněžence ve stejném designu. Investice do koženého zboží se vám vyplatí, kromě toho, že vypadá krásně, má i dlouhou životnost. Kvalitní kožené zboží můžete nakoupit přes internet, podívejte se například na e-shop Elegants.cz, který se na koženou módu specializuje.