Barevné masky na vlasy pro oživení účesu

Potřebujete trochu oživit barvu vlasů v intervalech mezi jednotlivými barveními? V takovém případě se vyplatí zvolit kvalitní barevné masky na vlasy. Svým pečujícím složením totiž podpoří zdravou strukturu a vzhled vlasů. Příjemným bonusem navíc jsou nepermanentní pigmenty pro podpoření barvy či dodání zajímavých odlesků. Z jakých barevných masek můžete vybírat a jak správně pečovat o barvené vlasy?

Hloubková výživa v kombinaci s dočasnou barvou

Aby si mohly především barvené vlasy zachovat svou odpovídající kvalitu a krásný vzhled, musí o ně být správně pečováno. Kromě kvalitního šamponu a šetrného zacházení se tak hodí i pravidelné používání kvalitních masek na vlasy. Zajímavé jsou konkrétně barevné masky na vlasy. Ty se svém složení obsahují látky pro hloubkovou výživu vlasů v kombinaci s barevnými pigmenty. Tato barva však není permanentní a z vlasů se postupně vymývá, takže jde pouze o dočasné nabarvení. Skvěle se tak hodí například pro dočasné překlenutí období mezi dvěma různými barveními běžnou barvou.

Pestrý výběr různých barevných variant

Pestrý výběr barev nabízí například barevné masky na vlasy od značky Moroccanoil. Jejich předností je skutečně kvalitní složení a zároveň poměrně výrazné pigmenty, které dokážou výborně oživit každé vlasy. Na výběr máte z většího i menšího balení pro vyzkoušení.

Kvalitní složení

Když se rozhodnete pro barevné masky, vždy si pečlivě zkontrolujte složení. To by mělo být vytvořeno v souladu s vlasy a poskytovat nejlepší možnou výživu. Bonusem navíc jsou barevné pigmenty. Velmi dobrého barevného výsledku dosáhnete například u vlasových masek Maria Nila. Ty jsou určené pro všechny typy vlasů a opět se můžete rozhodnout, jestli si zvolíte větší či menší balení pro více použití. Vždy je však dobré nejdříve danou masku vyzkoušet, ať zjistíte, jak na složení reagují konkrétně vaše vlasy.