Zpestřete si milostný život

Dříve nebo později se milostný život mezi dlouholetým párem stane stereotypním. Není na tom nic zvláštního, stává se to skutečně v každém vztahu. Otázkou je, jak se k tomu ti dva postaví. Někteří stereotypní sex přežívají. Další experimentují s jinými partnery, což není zrovna dvakrát správné řešení. A ti nejchytřejší udělají něco, čím svůj milostný život trochu okoření.

Jedna věc je jistá. Toužíte-li po nových sexuálních zážitcích, musíte něco udělat jinak než obvykle. A jaké jsou možnosti? Pojďme se na ně podívat.

1. Vžijte se do nějaké role

Bude z vás sexy sestřička, nebo raději policajtka? Nemusíte si zrovna kupovat speciální kostým, do spousty rolí se lze vžít i s oblečením, které máte doma. A koneckonců ani není potřeba si nic extra oblékat. Prostě si jen zahrajte takovou hru. Dnes budete domina vy, zítra třeba on.

2. Navnaďte svou drahou polovičku

To se trochu pojí s bodem jedna. Můžete si obléknout hezké prádýlko a přivítat svého drahého pouze v něm. Vsaďte se, že vám pak neodolá. Případně mu naservírujte nějaká afrodisiaka podporující chuť k milování. Nemusí se jednat o žádný speciální přípravek, i mnohé obyčejné potraviny mají afrodisiakální účinky. Vyzkoušejte zázvor, ženšen, chilli papričky, mango či lékořici. Abyste jej navnadila, zkuste ho nejdříve masírovat, využijte lubrikační gely a oleje. Navnaďte ho, ať se vás nemůže dočkat.

3. Pořiďte si zajímavou hračku

Velkou kapitolu pak jsou různé hračky. Sexshop už dnes není takové tabu jako dříve, čím dál více lidí zná pomůcky, jako jsou třeba vakuová pumpa, OnaCup, anální kolíky, gelové vibrátory apod. Do sexshopu se dnes vydáte i z pohodlí domova, a tak není důvod se stydět. Vyberete si přes internet a zboží vám přijde až domů. A pokud nevíte, jak danou hračku používat, či zda přináší patřičný požitek, prostě si přečtete recenze. Nestyďte se, sexshop a jím nabízené pomůcky mohou okořenit i váš milostný život. Už jen společné vybírání, co si pořídíte, může být zábava.