Zpověď děvky

Dneska odjel pryč. Ani nevím kam, prostě mě to nezajímá. Chodila jsem s ním…tak dva týdny a…z lásky? Nevím. prostě byl celkem dobrý v posteli, ale pak mě to omrzelo. On ..nebyl zas tak špatný, ale kdybych ho měla ohodnotit, byl to takový..trochu hurší průměr.

Pořád lepší než M. Pořád se držel maminčiny sukně, neustle jí volal a dokonce nás chtěl seznámit. Vyhověla jsem mu, proč ne….
Jinak by snad brečel, co jsem vlastně mohla od něho čekat??? Užehlený límeček od maminky, brejličky, naducané tváře z těch knedlíků, kterých se nemohl nabažit. Nemohla bych s ním dělat kdovíjaké sexuální praktiky, ale zase v něm byla taková jistota, že u mě zůstane. Proč ne. Vedl mě do divadla a do čajovny. Nikdy ne do hospody. Byl abstinent. Doteď vidím jeho propocené brýlečky, když jsme to spolu dělali.Říkal tomu milovat se. Nesnesl by jiný výraz, Tak jsem se přizpůsobila.

Pak mě zavedl za maminkou. Kulatá a milá paní, ráda vařila. Měla uklizený byt, svíčkovou, šálek kávy a bohatě pocukrovanou mramorovou bábovku…Nezapomněla na Chopena, kterého hrál přehrávač asi pět hodin v kuse.

„A co vy děláte, Helenko?“ zeptala wse mě. „Studuju…Práva..“
„Z vás bude právnička?? To je krásné… Z Mi…“ Bude doktor,“ přerušoila jsem ji, „to je také krásné…“ Musela jsem to udělat. nesnáším zdrobněliny.

Maminka byla nadšená, M. taky. Už si plánovali svatbu a tak, teda až dostuduju… Nevěděli, že jsem třetím rokem v prváku…srala jsem na to..

Pak jsem se s ním rozešla Nechápal to… nemohl pochopit, že mě nudí ty jeho neustále čajové dýchanky s maminkou a občasný sex, když zrovna to na něj tak nějak přišlo…pak jsem měla asi padesátiletého chlapa. Měl doma nějakou tlustou megeru, která mu ničila život. Tak jsem mu pomáhlaa dýchat. Koupilmi pár věcí…Ale nebavil mě….

Byl starej a chudej..

Rimi… Super chlap, ten to fakt uměl. Bohatej. Tatínek podnikatel a chlapec si užíval života. Dělali jsme to všude možně a on mi neustle něco dával. Stejně jako jeho otec… Nevěděli o sobě několik měsíců… Byl to docela trapas. Jeho otec nás přistihl v posteli svého syna a ..Samo, že nemohl nic říct…Rimimu by vadilo, že podvádí jeho maminku, mimochodem, ona byla hodně milá…Chvíli jsem dusila Rimiho otce….nejdprve se se mnou rozešel a vyhrožoval, ale pak přčiběhl ke mě do bytu a pomiloval mě… „Chci tě..“ Zatím si je nechám oba…Proč ne?