Staňte se královnou večírků

Večírková sezona se blíží a vy řešíte, co na sebe. Není nutné naplnit celý šatník hromadou plesových šatů a společenských modelů, raději si vyberte více trendy doplňků. Inspirovat se můžete i u různých slavných osobností, kteří vědí, jak na to. Letos je v doplňcích velmi trendy a moderní klasika, do které zkuste něco investovat. Prsteny, dlouhé náhrdelníky, které můžete mít omotané i kolem zápěstí nebo jako pásek. Super jsou malované smaltované náramky a třpytivé kabelky a boty, které dodají každému oblečení slavnostní atmosféru. V současnosti frčí velké prsteny. Jestliže nemáte ve své šperkovnici žádný takový kousek, je načase to rychle změnit.

Smaltovaný náramek

Náramky jsou skvělé, jsou barevné, velké a šik. Patří k hitům posledních sezon. Jsou velmi univerzálním doplňkem a hodí se jak do konzervativního pracovního prostředí, tak i na večírky a různé slavnostní příležitosti. Velmi se hodí k bílé košili, tričku a džínům, které okamžitě povýší na elegantní model a o koktejlových šatech ani nemluvě.

Zlaté psaníčko do ruky

Na slavnostní příležitosti se nosí ty nejelegantnější modely a k nim jsou ideální lesklá psaníčka všech velikostí. Na jeho tvaru až tolik nezáleží. Převládají hranaté, pevné modely, ale nosí se i velké, ploché psaníčko, když se třpytí a leskne.

Třpytivé boty bez podpatku

Na večer není nutné se přezouvat do ultra vysokých podpatků. Nyní je v kurzu spíše pohodlná obuv s plochou podrážkou bez podpatku nebo jen s minimálním. Zásadní je třpyt. Stejně jako kabelky i boty se letos nosí zlaté a stříbrné. Výborně se hodí k minimalistickému oblečení ve tmavých barvách.

Kožešina přes šaty i kostým

Kožešiny se nosí už několik sezon. Letos jsou v módě velké kožešinové štoly, které se nosí volně kolem krku nebo přehozené přes jedno rameno. V obchodech najdete pravé kožešiny, ale i spoustu umělých variant. Za pár stovek můžete mít stylový doplněk, který zahřeje a skvěle vypadá.

Dlouhý náhrdelník

Několik sezon vládnou šatníkům sedmdesátá léta a tato doba se projevuje i ve špercích. Dlouhé náhrdelníky se hodí k hladkým šatům, ale i k pánské košili. Dokonale působí s černým rolákem i k minimalistickým večerním šatům.

Zvolte správné kousky a buďte hvězdou na jakémkoliv večírku.